שחם הגיב לראשונה על פרשת עבירות המין: "כל יתבהר בחקירה"

עורכות דינו של מפקד משטרת ירושלים מסרו בשמו התייחסות ראשונה למעשים החמורים המיוחסים לו. "הדרך הראויה היא שהעניין לא יתנהל בתקשורת", הן הדגישו בשמו. במקביל, נמשך קרב הירושה על כסאו

לראשונה מאז התפוצצות פרשת עבירות המין שבה חשוד מפקד מחוז ירושלים, ניצב ניסו שחם, פרסם האחרון הודעה מטעמו.

"ניצב ניסו שחם מסר בחקירה את גרסתו באופן מלא וללא סייג. כך הוא ימשיך לעשות", מסרו בשמו עורכות דינו - נוית נגב, איריס ניב-סבג וגל הררי-גולדמן. "הוא סבור שהדרך האחראית והראויה היא שהעניין יתבהר ויתנהל בחקירה ולא בתקשורת".

גם כעת רווחת במשטרה הערכה גורפת שלפיה לא יחזור שחם למלא את תפקידו. השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' והמפכ"ל יוחנן דנינו עוסקים בנושא בנפרד.

קרב הירושה בשיאו

שמות המועמדים המובילים המסתמנים להחליף את שחם כמפקד משטרת ירושלים הם מפקד מחוז מרכז, ניצב בנצי סאו, מפקד מג"ב יורם הלוי וסגן מפקד מחוז ירושלים במשטרה, תת-ניצב מני יצחקי.

ב"ידיעות האחרונות" פורסם הבוקר כי ביום רביעי האחרון נערך עימות בין שחם לבין אחת המתלוננות נגדו, שבמהלכו הטיחה בו: "אתה תקפת אותי בלשכה".

העימות נערך במשרדי המחלקה לחקירות שוטרים. המתלוננת שהשתתפה בעימות משרתת במרחב ציון, והאשימה את שחם שביצע בה מעשים מגונים. "הוא סגר את הדלת והתנפל עליי, נישק וחיבק בכוח", תיארה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת