פרשת "האם המטביעה": הבת סתרה את עדות אמה

מעצרה של האם החשודה בהטבעת ילדיה הוארך בחמישה ימים נוספים. עדויות נוספות מחזקות את חשד המשטרה נגד האם, בהם: עדות בתה בת ה-8. קרובי משפחתה טוענים שמדובר בטעות: "הפקחים ניסו לצאת גיבורים"

האם החשודה, היום בביהמ"ש (חדשות 2)

בית משפט השלום בחיפה האריך הבוקר בחמישה ימים נוספים את מעצרה של האם מנצרת, החשודה בניסיון להטביע את שני ילדיה הקטנים.עדות שנלקחה מבתה בת ה-8 באשר לאותו לילה שבו נכנסה עם אמה ואחיה לים בחיפה בשעה 22:00 בלילה, כשהם בלבוש מלא, סותרת את הגרסה שמסרה האם במשטרה.

קרוביה של האם הגיעו הבוקר לבית המשפט, וטענו כי מדובר בטעות גדולה. אמה, שהגיעה בליווי אחיה של האם, בכתה במהלך כל הדיון. "אני מכירה אותה היטב. אני יודעת שהבית שלה נשרף לאחרונה. היא חיה בבית שרוף והייתה במצוקה, אבל זה לא דבר שיוביל למה שמייחסים לה", סיפרה חברתה של החשודה. אחד האחים שלה הוסיף אינם מאמינים לטענות המשטרה. "הפקחים רצו לצאת גיבורים מהסיפור הזה וניפחו אותו יותר מדי".

בחקירתה במשטרה, טענה החשודה כי נכנסה לים עם שני ילדיה לבקשת בתה, שרצתה לרחוץ בים. היום טענו נציגי המשטרה שבמהלך הדיון הילדה בת ה-8 נתנה עדות בתחנת המשטרה, שסותרת את מה שהאם מסרה בגרסתה. במקביל, נמשכת החקירה שמגבירה את החשדות כנגד האם. לדברי החוקר, הפקחים הצילו את הילדים, והמכתב שנמצא ברכב, עדות בני המשפחה ועדויות נוספות שנאספו בימים האחרונים, מחזקים את החשדות נגדה בגין ניסיון לרצח.

במכתב היא לא ציינה שהיא רוצה להתאבד או לפגוע בילדים, אך ציינה שהיא נמצאת במצוקה, לדברי החוקרים. גם היום, למרות טענות המשטרה על עדויות נוספות נגדה, היא ממשיכה להכחיש את המיוחס לה. עורך דינה של החשודה, עו"ד סהאר פאר מתכוון לערער על החלטת בית המשפט, בטענה שאין די ראיות מספיקות נגד החשודה ושמדובר במשפחה נורמטיבית שאינה מוכרת לשירותי הרווחה.

הפקחים הבחינו באם ובשני ילדיה בים

האם, תושבת נצרת בת 36, הובאה אמש לתחנת משטרת חיפה, לאחר שעל פי החשד ניסתה להטביע את שני ילדיה הקטנים, בני שלוש ושמונה בחוף שקמונה בחיפה. כוחות ביטחון שעברו במקום הצליחו לחלץ בשלום את האישה והילדים מהמים.

פקחי העירייה בחיפה שביצעו סיור בחוף, הבחינו באישה ובשני ילדים שנכנסו למים בבגדים, דבר שהעלה את חשדם. הפקחים קראו לעבר האישה, ולאחר שלא ענתה להם החלו לרוץ לכיוונה לתוך המים, מכיוון שחשדו שהיא מנסה להטביע את עצמה עם הילדים.

למרבה המזל, הפקחים הגיעו במהירות לשלושה, הוציאו אותם מהמים והעבירו אותם לידי נציגי המשטרה. במהלך בדיקה שנעשתה ברכבה של האם שהושאר בחוף, נמצא מכתב בו חשפה האישה מצוקות שונות. כעת נבדק האם תוכן המכתב יכול להצביע על כוונות אובדניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת