הערכה: ניצב שחם לא יחזור לפקד על מחוז ירושלים

במשטרה כבר נערכים למנות מפקד חדש למחוז ירושלים בשל החשדות הכבדים נגד ניצב ניסו שחם. במקביל מתפרסמים פרטי חקירה ראשונים. אחת המתלוננות העידה: "הוא נעל את הדלת וניסה לנשק אותי"

פרטים חדשים מחקירת הפרשה בה נחשד מפקד מחוז ירושלים בשורת עבירות מין. לדברי אחת המתלוננות, במהלך פגישת עבודה שערכה עם ניצב ניסו שחם, הוא נעל את הדלת ואז ניסה לחבק ולנשק אותה. תלונה זו יש להדגיש, נחשבת אחת התלונות המינוריות נגד הקצין הבכיר.

הבוקר לאחר שנודע לשחם על החקירה נגדו, הוא יצא לחופשה מאולצת מתפקידו. אך במקביל, במשטרה כבר נערכים לאפשרות שבתוך כמה שבועות יידרש מינוי חדש לתפקיד מפקד מחוז ירושלים. בינתיים ימלא את מקומו ניצב מני יצחקי, שמשמש כיום כמפקד יחידת להב 433.

כבר אתמול בערב נחקר מפקד מחוז ירושלים באזהרה בעקבות החשדות החמורים - עבירות של הטרדה מינית, מעשה מגונה ובעילה אסורה בהסכמה שביצע לכאורה בשוטרות שהיו תחת פיקודו.

במסגרת אותה חקירה, מציינים במחלקה לחקירות שוטרים, שגם תת ניצב אדרי נחקר באזהרה בחשד שקיבל דיווחים על התנהגותו של המפקד שלו, אך נמנע מלטפל בהם, כמתחייב על פי הדין. בהודעת משרד המשפטים נאמר כי שני החשודים שיתפו פעולה בחקירתם, שבסופה ביקשו לצאת לחופשה.

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר כי על שחם ואדרי נאסר ליצור קשר עם המעורבים בפרשה, וכי החקירה עדיין בעיצומה. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ניסו שחם חשוד בעבירות מין - סיקור מיוחד

"לא דבק רבב בתנ"צ אדרי"

המפכ"ל דנינו: למצות את החקירה בהתאם

הותר לפרסום: ניצב שחם חשוד בהטרדה מינית