גבר ו-2 נערים נורו ביפו; מצבם קל

גבר בן 40 ושני נערים בני 14 ו-19, נפצעו הערב מיריות ברחוב שמואל בן עדיה ביפו. השלושה פונו במצב קל לבתי החולים. מוקדם יותר נרצח ביריות גבר בן 27 המוכר למשטרה, כשההערכה היא שמדובר בסכסוך בין עבריינים

שלושה פצועים מירי, אילוסטרציה (חדשות 2)

תקרית ירי בתל אביב: שני נערים ואדם מבוגר נורו אמש ונפצעו ברחוב שמואל בן עדיה ביפו. כוחות מד"א שהוזעקו למקום העניקו להם טיפול ראשוני בזירת האירוע ולאחר מכן פינו אותם לבתי החולים. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

מדובר בשני נערים בני 14 ו-19, שנפצעו קל בפלג גופם התחתון בתקרית יחד עם גבר נוסף, בן 40, שנפצ אף הוא פצעים קלים. הנערים הועברו לטיפול בבית החולים וולפסון בחולון, בעוד שהאב פונה לבית החולים איכילוב בתל אביב.

מוקדם יותר אמש חוסל ביריות גבר בן 27 המוכר למשטרה, בתקרית ירי בחולון. האירוע התרחש בסמוך לשעה 21:00, כשהקורבן עמד בסמוך לפיצריה שכונתית ברחוב דב הוז בחולון, שהומה אדם בשעות הללו של הערב. אלמוני רכוב על אופנוע פתח באש לעבר הגבר ופגע בו במספר כדורים בפלג גופו העליון. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני בזירה ולאחר מכן פינו אותו לבית החולים וולפסון בעיר, כשהוא במצב אנוש. זמן קצר לאחר מכן, מותו נקבע בבית החולים.

הערכה: החיסול - על רקע סכסוך בין עבריינים

חקירת המשטרה הראשונית מעלה כי הקורבן מוכר למשטרה מתחום הסמים. על פי החשד, מדובר בניסיון חיסול על רקע מלחמות עבריינים בחולון ובבת ים. רק לאחרונה אירע חיסול נוסף באזור, מה שהביא למעצרו של איש העולם התחתון מוטי חסין בחשד כי הוא זה שהזמין אותו. עם זאת, הוא הכחיש את החשדות המיוחסים לו וטען דווקא כי הוא הקורבן.

עופר דגן, ראש אגף חקירות מודיעין של מרחב איילון, אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט בזירת הרצח: "מחקירה ראשונית עולה כי אדם רכוב על אופנוע ביצע ירי לעבר הקורבן. משטרת תל אביב פתחה בחקירה לאיתור היורה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת