חיסול בחולון: בן 30 נורה מאופנוע חולף

גבר בשנות ה-30 לחייו נורה הערב על ידי אלמוני בפלג גופו העליון, ופונה במצב אנוש לבית החולים וולפסון. זמן קצר לאחר מכן מת מפצעיו. המשטרה מעריכה: מדובר בניסיון חיסול על רקע סכסוך בין עבריינים

חיסול על רקע פלילי הערב בחולון: גבר בן 27 נרצח ביריות מאש שנפתחה לעברו. הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים, אך מותו נקבע זמן קצר לאחר מכן. במשטרה פתחו בחקירה.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 21:00, כשהקורבן עמד בסמוך לפיצריה שכונתית ברחוב דב הוז בחולון, שהומה אדם בשעות הללו של הערב. אלמוני רכוב על אופנוע פתח באש לעבר הגבר ופגע בו במספר כדורים בפלג גופו העליון. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול ראשוני בזירה ולאחר מכן פינו אותו לבית החולים וולפסון בעיר, כשהוא במצב אנוש. זמן קצר לאחר מכן, מותו נקבע בבית החולים.

"הכדורים עברו מעל ראשם של אמא ו-3 ילדיה"

"שמעתי קולות נפץ, לא דמיינתי שזה ירי", סיפרה הערב לחדשות 2 באינטרנט עדת ראייה לחיסול. "ירדתי למטה והבנתי שמדובר בירי, כאן באמצע הרחוב. זו פיצרייה שמלאה תמיד בשעות האלה עד השעות הקטנות של הלילה. ישבה כאן אמא עם שלושה ילדים, שהכדורים עברו להם מעל הראש".

חקירת המשטרה הראשונית מעלה כי הקורבן מוכר למשטרה מתחום הסמים. על פי החשד, מדובר בניסיון חיסול על רקע מלחמות עבריינים בחולון ובבת ים. רק לאחרונה אירע חיסול נוסף באזור, מה שהביא למעצרו של איש העולם התחתון מוטי חסין בחשד כי הוא זה שהזמין אותו. עם זאת, הוא הכחיש את החשדות המיוחסים לו וטען דווקא כי הוא הקורבן.

עופר דגן, ראש אגף חקירות מודיעין של מרחב איילון, אמר הערב לחדשות 2 באינטרנט בזירת הרצח: "מחקירה ראשונית עולה כי אדם רכוב על אופנוע ביצע ירי לעבר הקורבן. משטרת תל אביב פתחה בחקירה לאיתור היורה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת