חשד: ניסתה להטביע את ילדיה בחוף בחיפה

אסון כבד נמנע הלילה בחוף שקמונה בחיפה. פקחי עירייה הבחינו באישה נכנסת עם שני ילדיה בני 3 ו-7 למים, כשהם לבושים בבגדים. לאחר שלא נענתה לקריאותיהם, חשדו הפקחים כי האם מנסה להטביע את הילדים, והם מיהרו לחלץ את השלושה בחזרה אל החוף. האם נלקחה למשטרה וכשירותה הנפשית תיבדק

חולצה עם שני ילדיה מהמים. ארכיון (חדשות 2)

תושבת נצרת בת 36 הובאה הלילה לתחנת משטרת חיפה, לאחר שעל פי החשד ניסתה להטביע את שני ילדיה הקטנים, בני שלוש ושבע, בחוף שקמונה בחיפה. כוחות ביטחון שעברו במקום הצליחו לחלץ בשלום את האישה והילדים מהמים.

פקחי העירייה בחיפה שביצעו סיור בחוף שקמונה הבחינו באישה ובשני ילדים שנכנסו למים בבגדים, דבר שהעלה את חשדם. הפקחים קראו לעבר האישה, ולאחר שלא ענתה להם החלו לרוץ לכיוונה לתוך המים, מכיוון שחשדו שהיא מנסה להטביע את עצמה עם הילדים.

למרבה המזל, הפקחים הגיעו במהירות לשלושה, הוציאו אותם מהמים והעבירו אותם לידי נציגי המשטרה. תחנת חיפה יצרה קשר עם גורמי הרווחה וחוקר ילדים, אשר יגבה עדות ראשונית מהקטינים. בנוסף, השוטרים ממתינים כעת לחוות דעת של עובד סוציאלי שצפוי לבדוק את כשירותה של האם לחקירה ראשונית בשל מצבה הנפשי.

במהלך בדיקה שנעשתה ברכבה של האם שהושאר בחוף, נמצא מכתב בו חשפה האישה מצוקות שונות. כעת נבדק האם תוכן המכתב יכול להצביע על כוונות אובדניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת