עופר צברי יואשם בביצוע עבירות מין בקטינים ובשידול לזנות

הפרקליטות מתכוונת להגיש בימים הקרובים כתב אישום נגד מנהל קבוצת הפועל פ"ת, עופר צברי, בגין ביצוע עבירות מין ב-4 נערים. על פי החשד, צברי קיים יחסי מין בהסכמה עם 3 נערים בני 15 ושידל לזנות קטין נוסף בן 17

יואשם בעבירות מין. צברי (באדיבות ONE)

הפרקליטות צפויה להגיש השבוע כתב אישום נגד עופר צברי, מנהל קבוצת הכדורגל הפועל פתח תקווה, שנעצר בחשד לביצוע עבירות מין בקטינים. היום צפויה המשטרה להגיש הצהרת תובע נגד צברי, בטרם הגשת כתב האישום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי שעה צפוי צברי לעמוד לדין בגין קיום יחסי מין עם ארבעה נערים, בהם שלושה בני 15, שקיימו עמו יחסי מין בהסכמה. על פי המשטרה, צברי שילם לקטין הרביעי, בן 17, תשלום בעבור קיום יחסי המין, ולכן יואשם בשידול לזנות.

החקירה, שנוהלה תחת פיקודו של רב פקד רונן שמרי, ראש לשכת חקירות ומודיעין במרחב איילון, צפויה להסתיים בחמשת הימים הקרובים - כך מתחייבים במשטרה.

בשבוע שעבר נעצר צברי  בחשד לביצוע עבירות המין בקטינים. יחד איתו נעצרו שלושה בני אדם נוספים, אחד מהם קצין בכיר בצה"ל, כאשר על פי החשד הם קיימו יחסי מין עם קטינים וקטינות תמורת תשלום. מדובר היה במעצרו השני של צברי בתוך חודש.

ארבעת העצורים חשודים בכך שיצרו קשר עם קטינים וקטינות באמצעות הרשת החברתית פייסבוק ושידולם לקיים יחסי מין. כרגע יש למשטרה חשד שהם יצרו קשר עם 15 קטינים וקטינות בסך הכל. אחד החשודים, שאינו עופר צברי, חשוד גם באונס של אחת הקטינות.

בחודש שעבר נמצא צברי עם קטין בן 17 ליד בית העלמין בחולון. כששוטרת דפקה על חלון הרכב, צברי נמלט, ועל פי טענת המשטרה דרס אותה. השתלשלות האירועים הובילה תוך דקות בודדות למרדף משטרתי עם מסוקים באוויר ודיווחים חמים בתקשורת על מצוד אחר פדופיל מוכר.

"בתחילת הפרשה הזאת היו לי מחשבות אובדניות, ימים קשים מאוד", הוא תיאר אז בריאיון בלעדי לבן מיטלמן באולפן שישי. "להיות עצור בתא מעצר לבן אדם נורמטיבי שלא חווה חוויה כזאת מימיו זה כאילו הגיע סוף העולם".

המשטרה טוענת שצברי שידל לזנות (חדשות 2)

בן ה-17 הכיר את צברי רק באותו ערב

מפקד מרחב איילון במשטרה ניצב משנה נתן בוזנה אמר אז כי "מדובר בפרשייה קשה ועגומה אשר מחייבת את כולנו, אנשי חינוך, טיפול, בריאות ואכיפת חוק ובמיוחד ההורים, לשיתוף פעולה מלא בכל הנוגע לשמירת ביטחונם שלמותם ואף בריאותם הנפשית של בני נוער וחסרי ישע".

הנער שהיה עם צברי ברכב, אמר כמה ימים לאחר התקרית כי "הכל היה בהסכמה. השוטרת ניסתה לעשות הכל כדי לעצור אותו. כשהשוטרים דפקו על החלון של הרכב הוא לא דיבר, ישב, נתן גז ככה, וברח להם. נבהלתי כשהשוטרת ירתה". 

הנער סיפר שהכל קרה מהר והוא לא שם לב אם השוטרת נפגעה או לא. את צברי הוא הכיר לראשונה בערב בו הם נפגשו. "לא הכרנו", הוא אמר, "אני לא מעוניין לדבר על זה".