חולון: אב ל-4 הותקף לאחר שביקש שקט משכניו

תושב חולון, אב לארבעה, הותקף על ידי שכניו לאחר שביקש מהם שינמיכו את המוזיקה הרועשת שבקעה מדירתם בערב ליל שישי האחרון. האירוע הסתיים בביקור בבית החולים וולפסון ובארבע צלעות שבורות. המשטרה עצרה שניים מהמעורבים בתקיפה, שהציגו גרסה משלהם : "איים עלינו בסכין"

מלחמת גרסאות בין המעורבים (חדשות 2)

מקרה נוסף של אלימות סתמית: תושב חולון, אב לארבעה בשנות ה-30 לחייו, הותקף על ידי שכניו, לאחר שביקש מהם להנמיך את המוזיקה הרועשת שבקעה מדירתם במהלך מסיבה שערכו. הוא סיים את הערב בבית החולים וולפסון עם שברים בארבע צלעות. המשטרה עצרה לחקירה שני בני אדם החשודים במעורבות בתקיפה שטוענים: "הבקשה לוותה באיומי סכין".

 

האירוע התרחש בערב יום שישי האחרון, כשהאיש ניגש סמוך לשעה 1:00 בלילה יחד עם אחיינו בן ה-17 לדירת שכניו בשכונת ג'סי כהן וביקש שינמיכו את המוזיקה הרועשת שבקעה מדירתם. כשפנה לחזור לדירתו זרקו עליו אמה אנשים שהיו במסיבה בקבוקי זכוכית וגרמו לשברים בארבע מצלעותיו.

 

הגבר פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון בחולון, והחליט להגיש תלונה במשטרת מרחב איילון נגד תוקפיו. המשטרה עצרה שני חשודים במעורבות במקרה, אחד מהם - גבר בן 47, הוא בעל הדירה "הרועשת".

 

בחקירתם טענו החשודים כי האיש הגיע לדירה כשהוא חמוש בסכין, איים עליהם ודרש שישמרו על השקט. המשטרה בדקה את גרסתם ואכן מצאה סכין ברשותו של המתלונן. החשודים בתקיפה יובאו במהלך היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

 

רק לפני חודשיים: ביקש שקט ונדקר למוות

 

בחודש מאי האחרון נדקר למוות גדי ויכמן, תושב באר שבע, לאחר שביקש מקבוצת נערים שהרעישו מתחת לחלון ביתו לשמור על השקט. בעקבות המקרה הטראגי, הפך ויכמן לסמל למקרי האלימות האקראיים והמיותרים שפשטו על המדינה בקיץ האחרון.

 

"הקלות הזאת באמת שאנשים לא חושבים, הקלות הזאת ששולפים בקבוק ששוברים או סכינים, ולא חושבים על זה שהם הורסים גם את החיים של עצמם ושל משפחה נוספת", אמרה אז אלמנתו של ויכמן, מיכל לוי.

  רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת