חשד לרצח והתאבדות בראשל"צ: בת 44 נדקרה למוות, בעלה שם קץ לחייו

צוותי מד"א שהוזעקו לדירת מגורים בראשון לציון מצאו בה אישה בת 44 עם פצעי דקירה ונאלצו לקבוע את מותה. דקות ספורות לאחר מכן נמצא בעלה של האישה לאחר ששם קץ לחייו בגינה ציבורית סמוכה. חשד: אחד מילדיהם של בני הזוג היה בדירה בעת רצח

אישה בת 44 נמצאה הבוקר (שני) ללא רוח חיים בדירה ברחוב ארנון משה בראשון לציון. חובשי מד"א שהגיעו לזירה מצאו אותה עם פצעי דקירה בפלג גופה העליון ונאלצו לקבוע את מותה. דקות ספורות לאחר מכן נמצא בעלה של האישה בגינה ציבורית סמוכה, לאחר ששם קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שכנתה של האישה התקשרה בשעות הבוקר המוקדמות למוקד המשטרה ודיווחה כי מצאה את הקורבן ללא רוח חיים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

דקות ספורות לאחר קבלת הדיווח על איתור גופת האישה, התקבל במוקד מד"א דיווח נוסף על גבר בן 49 שנמצא תלוי בגינה ציבורית ברחוב גולדה מאיר בעיר - סמוך לזירת הרצח. חובשים ופאראמדיקים של מד"א קובעו את מותו של האיש.

"בזמן שהיינו בזירה של המנוחה, קיבלנו דיווח של עובר אורח שאיתר אדם שהתאבד, ככל הנראה בן זוגה", אמר שרון מזוז, ראש מחלק חקירות ומודיעין בראשון לציון. "המשפחה אינה מוכרת למשטרה, כרגע החקירה נמשכת".

זירת האירוע, הבוקר (חדשות 2)

בזירת הרצח היו הבוקר שתי בנות של בני הזוג - פעוטה בת שלוש ונערה בת 17 שהתבקשה לתת עדות במקום. לבני הזוג עוד שלושה ילדים: בן אחד בצבא, ושני ילדים נוספים - בן ובת - שהיו בטיול בזמן האירוע.

פאראמדיק מד"א אלכס קוסנוב והחובש וואליד שלאעטה שהגיעו לזירה סיפרו כי "במקום הייתה המולה גדולה. הובילו אותנו לדירה בקומה העליונה ובאחד החדרים שכבה אשה כבת 40 מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, עם פצעי דקירה בפלג גופה העליון. הפציעה הייתה קשה ביותר ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

זירת האירוע, הבוקר (חדשות 2)

פאראמדיק מד"א מאיר ולדר, שהגיע לזירה הנוספת, בה ככל הנראה התאבד בן זוגה של האישה, אמר כי "הזעיקו אותנו למקרה של גבר שתלה את עצמו. כשהגענו ראינו גבר בשנות ה-40 לחייו, מחוסר הכרה כשהוא תלוי על גדר. הורדנו אותו וניסינו לבצע בו פעולות החייאה ולאחר זמן קצר קבענו את מותו".