אחים לפשע: אחד גנב מפתחות - השני שיכפל ופרץ

זוג אחים בגילאי 15 ו-19, נעצרו בחשד ששיתפו פעולה ופרצו למספר דירות באזור המרכז. על פי החשד, האח הצעיר נהג לגנוב מפתחות מחבריו, והעביר אותם לאחיו הגדול ששיכפל אותם - וגנב את תכולת הדירות

חשד: אחים שיכפלו מפתחות ושדדו. אילוסטרצי (חדשות 2)

המשטרה עצרה זוג אחים בני 15 ו-19 בחשד שפרצו למספר בתים באזור המרכז. על פי החשד, השניים פעלו בשיתוף פעולה ייחודי, שסיפק להם "עבודה" באופן שוטף: האח הצעיר גנב מפתחות מחבריו לבית הספר והעביר אותם לאחיו הגדול - ששיכפל אותם ופרץ לדירות.

בלשי משטרת ראשון לציון הצליחו לפני כשבועיים לעצור את האח הצעיר ומאז חיפשו אחר אחיו. במהלך חקירתו הודה הצעיר במעשים וסיפר על שיטת הפריצה המשפחתית. החשוד הקטין נחקר בחשד לסיוע לדבר עבירה ושוחרר בתנאים מגבילים.

בסוף השבוע הצליחו חוקרי המשטרה לשים את ידיהם גם על האח הגדול. שוטרים שהמתינו לו ביציאה מביתו עצרו אותו כשעל גופו מברג ענק וזוג גרביים, שככל הנראה שימשו ככפפות במהלך מקרי השוד. בביתו של החשוד נמצא רכוש רב החשוד כגנוב. בין השאר נמצאו פלאפונים, תכשיטים, כסף זר מחשב נייד ואף סמים.

האח הגדול יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בביהמ"ש השלום בראשון לציון, אחיו הקטן לא נמצא במעצרף אך הוא חשוד בסיוע לדבר עבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת