שודד נורה למוות בידי שוטרים

שוד מזוין וירי ברחובות באילת: שניים שדדו מסעדה בעיר תוך כדי שהם יורים באוויר ומכים שני עובדים. הם חטפו את נשקי השוטרים שניסו לעצור אותם ונמלטו מהמקום במונית. כוחות המשטרה פתחו במרדף ולאחר שעצרו את המונית התפתח קרב יריות בין המשטרה לשודדים במהלכו נהרג אחד מהם. איש מהשוטרים לא נפגע, השודד השני נעצר

אלימות משתוללת באילת בשיא עונת התיירות: שודד נורה ונהרג הלילה בידי שוטרי משטרת אילת לאחר שניסה להימלט ממסעדה אותה שדד עם אדם נוסף, שנפצע קל. השודדים היכו שניים מעובדי המסעדה, ירו באוויר וניסו להימלט במונית. עובדי אורח לא נפגעו.

על פי החשד, שני גברים רעולי פנים נכנסו למסעדת "קאסה דו-ברזיל" שבעיר ושדדו באיומי נשק את הפידיון היומי של המסעדה. במהלך השוד הם ירו באוויר והיכו שניים מעובדי המקום. עובדי אורח הזעיקו את המשטרה, וכשהגיעו השוטרים הצליחו השודדים לחטוף מידיהם את נשקיהם, עלו על מונית באמצעותה ניסו להימלט מהעיר הדרומית.

לאחר מרדף משטרתי קצר נעצרה המונית ביציאה מהעיר, ואחד השודדים החל לירות לעבר כוחות המשטרה. השוטרים השיבו בירי במהלכו נפגע אחד השודדים ונפצע באורח קשה מאוד. הוא פונה לבית החולים "יוספטל" בעיר ושם מת מפצעיו לאחר זמן קצר. השודד השני נעצר ונלקח לחקירה במשטרת אילת.

הנוסעת ונהג המונית לא נפגעו. אחד מעובדי המסעדה נפצע קל. בעקבות האירוע האלים, כוחות משטרה גדולים נמצאים במקום. מפקד מרחב הנגב, ניצב יוסי פריינטי הגיע גם הוא לעיר כדי לפקד על החקירה.

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' הגיב לאירוע הירי הלילה באילת. "יש לתחקר את האירוע לעומקו", אמר השר אהרונוביץ', "אך כבר כעת ניתן לקבוע כי השוטרים פעלו בנחישות לחתירה למגע אשר הביאה לסיום אירוע חטיפת המונית ומניעת פגיעה בחפים מפשע".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת