השחזור המצמרר של בת ה-7: "הוא מישש - והשאיר אותי לבד"

לפני כשבועיים עצרה משטרת אשדוד את נהג המונית מירושלים החשוד שפיתה ילדה בת 7 מאשדוד בממתקים וביצע בה מעשים מגונים בחורשה סמוך לבית שמש. היום נחשפים ציורים מצמררים של הילדה, בהם תיארה את הזוועה בכתב: "הוא מישש את הבולבול. אמר לי תחכי כאן והשאיר אותי לבד"

אחד הציורים של בת ה-7 (חדשות 2)

שבועיים לאחר שנחטפה ובוצעו בה מעשים מגונים, נחשפים הציורים המצמררים של הילדה בת ה-7, בהם היא מתארת את הזוועה שעברה עליה: בציורים שציירה לבקשת חוקרת ילדים, גוללה הילדה את מה שחוותה: מהרגע בו ישב על ספסל, משם חטף אותה - ומה עשה נהג המונית החשוד בזמן שהיו לבדם ברכב, ואיך נטש אותה לבדה בחורשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באחד הציורים כתבה הילדה "פות" וכי הגבר החשוד שחטף אותה וביצע בה מעשים מגונים "מישש את הבולבול". בהמשך שבה ומתארת הילדה את השתלשלות האירועים, ואז כתבה איך החשוד הורה לה לצאת מהרכב - והשאיר אותה לבד בלב חורשה נטושה: ""הוא אמר לי תחכי לי פה והלך עם מונית ואני נשארתי לבד".

כתבה על דף את הזוועה שעברה עליה (חדשות 2)

ציור המתאר את זירת החטיפה (חדשות 2)


בנוסף לציורים, הגיע לידי חדשות 2 Online מספר ימים לאחר המקרה סרטון בו נראה נהג המונית החשוד חוטף את הילדה כשהוא נוטל אותה מתחנת האוטובוס שבה המתינה להסעה.

החשד: פיתה את הילדה באמצעות ממתקים - וביצע בה את זממו

נהג המונית החשוד, תושב ירושלים בשנות ה-40 לחייו, נעצר על ידי משטרת אשדוד בחשד שחטף וביצע מעשה מגונה בילדה בת ה-7, לאחר שפיתה אותה. יומיים קודם לכן דווח למשטרת אשדוד כי בחורשה סמוך לבית שמש נמצאה הילדה שככל הנראה נחטפה באשדוד. היא אותרה כשהיא בוכה ומבוהלת והועברה חזרה לידי בני משפחתה. לאור חומרת האירוע הוחלט במרחב לכיש של המשטרה למנות צוות חקירה מיוחד.לאנשי המשטרה סיפרה הילדה כי נחטפה על ידי אדם שאינו מוכר לה בשעה שהמתינה בתחנת אוטובוס להסעה בסיום לימודיה בבית הספר. לדבריה, האיש פיתה אותה באמצעות ממתקים ולאחר שביצע בה את המעשים, הפקיר אותה לבדה בחורשה. בזכות תושייתה היא הגיעה לכביש ראשי סמוך - ומשם הצליחה להזעיק עזרה. 

תחנת האוטובוס ממנה נחטפה הילדה (חדשות 2)