נעצר חשוד בריסוס כתובות הנאצה נגד פעילת "שלום עכשיו"

צעיר בן 21 המתגורר סמוך לירושלים, נעצר בחשד שריסס כתובות נאצה על הבניין בו מתגוררת פעילת "שלום עכשיו" חגית עופרן. החשוד, ששומר על זכות השתיקה, כבר נעצר בעבר לאחר שריסס סיסמאות במשרדי "שלום עכשיו" בירושלים וברכבת הקלה

כתובות הנאצה ליד דירתה של עופרן (חדשות 2)

המשטרה עצרה אתמול לחקירה צעיר בן 21, תושב אחד הישובים הסמוכים לירושלים, בחשד שריסס את כתובות הנאצה על בניין מגוריה של פעילת "שלום עכשיו" חגית עופרן.

החשוד נעצר אתמול בתום פעילות מהירה של שוטרי מרחב ציון. לטענת המשטרה ישנן ראיות מוצקות נגד הצעיר - שהעדיף לשמור על זכות השתיקה במהלך חקירתו.

מהמשטרה נמסר כי החשוד כבר נעצר בעבר, לאחר שריסס סיסמאות במשרדי "שלום עכשיו" בעמק רפאים ובתחנת הרכבת הקלה בעיר.

"אנחנו לא חיים בפחד"

כתובות נאצה התגלו אתמול בבניין בו מתגוררת עופרן, רכזת ההתנחלויות בארגון "שלום עכשיו". מדובר בפעם השלישית בשנה האחרונה שבה ריססו אלמונים כתובות נגד עופרן ליד ביתה. דיירי הבניין בירושלים שבו מתגוררת עופרן גילו את הכתובות שרוססו ליד גרם המדרגות בכניסה למבנה. בין היתר נכתב: "חגית עופרן את מתה", ו"כהנא צדק".

ב"שלום עכשיו" גינו את המעשה ואמרו כי הוא רק יגביר את רצונם להמשיך במאבק. "אנחנו לא מופתעים מהאירוע הזה, זה כבר אירוע שלישי ליד ביתה של חגית ואירוע חמישי בענייננו", אמר יריב אופנהיימר בריאיון לערוץ החדשות. "אנחנו לא מפחדים לא מהחוליגנים ולא מהמאיימים. לצערנו מי שיותר מפחד מהמתנחלים זה הממשלה וראש הממשלה - אנחנו לא חיים בפחד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק