פשיטת ענק על חשודים בסחר בסמים בצפון

מאות שוטרי פשטו הלילה על בתיהם של תושבי קריית שמונה ועצרו 16 מהם בחשד לסחר בסמים. המבצע התאפשר הודות לפעילותו של סוכן סמוי, שרכש מהחשודים עשרות קילוגרמים של סמים ובהם מריחואנה, קוקאין והירואין. במסגרת המבצע – שנקרא "איש שלג", הופעל לראשונה סוכן סמוי בעיר

16 חשודים נעצרו. אילוסטרציה (חדשות 2)

16 חשודים בסחר בסוגים שונים של סמים נעצרו הלילה בקריית שמונה במסגרת מבצע "איש שלג" של המשטרה. פעילותו של סוכן סמוי בעיר בחודשים האחרונים, הביא למידע אודות עשרות חשודים.

מדובר בפעם הראשונה שבה הפעיל המחוז הצפוני סוכן סמוי בקריית שמונה. במהלך החודשים האחרונים פעל הסוכן בקרב תושבי העיר, שניצלו על פי החשד את קרבתם לגבול עם לבנון כדי לסחור בסמים, ורכש מהם עשרות קילוגרמים של חשיש ומריחואנה, לצד סמים קשים כמו קוקאין והרואין. במבצע השתתפו מאות שוטרים מהמחוז הצפוני של המשטרה, שפשטו על בתיהם של 20 מתושבי העיר.

"זה מבצע בעל משמעות אדירה בתחום הלחימה בפשיעה. לכדנו 16 סוחרים עד כה והחרמנו חמישה כלי רכב", סיפר מפקד היחידה המרכזית צפון, ניצב-משנה מיכאל שפשק. לדעת הקצינים מדובר במכה קשה לשוק הסמים בארץ, שתשפיע גם על הפשיעה באזור הצפון כולו. במהלך היום יובאו החשודים להארכת מעצר בבתי המשפט בצפת ובנצרת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת