מוחמד סרסור השתטח על קבר בנו אנאס

יממה לאחר ששוחרר ממעצר החשוד ברצח בנו לבית הקברות בכפר קאסם. "באתי להגיד לו שאני מתגעגע אליו, אני מקווה שהמשטרה תמשיך בחקירה עד שתמצא את הרוצח", אמר לאחר שנישק את המצבה

מוחמד סרסור, אביו של הילד אנאס סרסור שנרצח בכפר קאסם לפני כחודש וחצי הגיע הערב לקבר בנו, לראשונה מחוץ למעצר.

רבים מתושבי כפר קאסם, שתמכו במוחמד לאורך כל תקופת מעצרו הגיעו יחד עמו לבית העלמין, שם התייחד עם זכר בנו. "באתי לבקר את בני בלי אזיקים ולהגיד שהתגעגעתי אליו", אמר מוחמד, "קיבלתי תמיכה מאלוהים בכל תקופת מעצרי וכך גם מהתושבים שלא האמינו בחשדות שייחסה אליי המשטרה. אני מקווה שהחקירה תימשך עד שהרוצח ייתפס". 

רק אתמול שוחרר לביתו מוחמד, שעדיין נחשב החשוד המרכזי במעורבות ברצח. במהלך הדיון הבהירו החוקרים כי הם ממשיכים בכיוון החקירה המרכזי נגד האב, ובמקביל ממשיכים לבחון כיווני חקירה נוספים. עוד ציינו כי במהלך החקירה בוצעו מאות פעולות חקירה - וכך ימשיכו עד למיצוי החקירה והבאת החשודים או החשוד לדין.

"במשך זמן רב סברנו בפני בית המשפט כי אין למרשי קשר למקרה הנוראי הזה", אמר עו"ד גיורא זילברשטיין המייצג את סרסור לחדשות 2 באינטרנט. "אני שמח שמרשי יוכל לחזור לביתו ולהמשיך להתאבל על בנו, אותו איבד באופן טרגי".

אנאס סרסור נמצא בתחילת יוני בכרם זיתים סמוך למקום מגוריו כשהוא ללא רוח חיים, על גופתו בלטו סימנים שהעידו על אלימות קשה. אביו של אנאס דיווח למשטרה על היעדרו, ושעות אחר כך איתר אחד מתושבי המקום את גופתו של הילד במטע המקומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת