אב ובנו נעצרו בחשד לתקיפה ברעננה

פעילות חינוכית לקיץ? אב ובנו מהוד השרון נעצרו בחשד שתקפו אדם שהעיר להם על שקט. יחד עמם נעצר נער נוסף בן 15 בחשד שארב לגבר בן ה-34 יממה לאחר המפגש בינהם מחוץ לביתו ברעננה, והכה אותו יחד עם יתר החשודים. היום יובאו השלושה לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בכפר סבא

אלימות ברעננה. ארכיון (חדשות 2)

אב ובנו מהוד השרון נעצרו עם נער נוסף בחשד שתקפו אדם שהעיר להם על רעש. המעצר בוצע כשבועיים אחרי התקיפה, במהלכה הוכה גבר כבן 34 לאחר מארב שנערך לו בחדר המדרגות בכניסה לביתו. היום יובאו השלושה לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בכפר סבא.

האיש תושב רעננה, הותקף בתחילת  החודש על ידי חבורה של נערים, רק בגלל שביקש מהם להיות בשקט. אחד החשודים - נער בן 15 נעצר יום אחרי התקיפה בחשד למעורבות בתקיפה האלימה, בעוד שלושת החשודים הנוספים נעצרו רק אחרי כשבועיים. החשודים הם האב בן ה-41, בנו בן ה-15 ונער נוסף בגילו.

מחקירת המשטרה עולה שהאיש טייל עם כלבו במרכז רעננה ביום שני האחרון, כשלפתע נתקל בנערים שהרעישו. כשהעיר להם על כך, אלו החלו לאיים עליו באלימות קשה. לדברי המותקף הוא לא נכנס לעימות עם הנערים, אלא שב לביתו ובכך חשב שהסתיים האירוע.

יום למחרת כשהלך ברחוב, הבחין בשני נערים מאותה חבורה שבה נתקל יום קודם לכן, ואלו עקבו אחריו לביתו. כאשר פנה אליהם ושאל מדוע הם עוקבים אחריו, החלו השניים לקלל אותו.

גדי ויכמן ז"ל (חדשות 2)
כשנכנס לביתו שמע לפתע אדם צועק בחדר המדרגות, וכשיצא לברר את פשר הצעקות, הטיח בפניו הנער אגרוף בפניו. בהמשך נכנסו ארבעה נערים נוספים מהכניסה האחורית של הבניין והמשיכו להלום בפצוע, כשהם מפילים אותו על הרצפה, נותנים לו אגרופים ובועטים בו.

הגבר פונה במצב קל עד בינוני לקבלת טיפול בבית החולים מאיר בכפר סבא ולאחר מכן שוחרר לביתו. התקרית האלימה הזו מזכירה במאפייניה את רציחתו של גדי ויכמן, תושב באר שבע, אשר ירד לבקש שקט מנערים שהיו מתחת לביתו - ונדקר למוות על ידי אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת