צפו: פשיטת המשטרה על מסיבת הטבע בצפון

חמישה חשודים בסחר בסמים נעצרו אתמול בקיבוץ להבות הבשן, בזמן שהמוסיקה נמשכה וריקודי החוגגים נמשכו באין מפריע. כך זה נראה

יותר מ-3,000 צעירים הגיעו בליל שבת לגליל העליון למסיבת טראנס. יחד איתם הגיעה גם משטרת קרית שמונה - שעצרה חמישה חשודים בגין סחר בסמים והחרימה חומרים מסוגים שונים.

המסיבה אומנם נערכה תוך קבלת כל האישורים הנדרשים וגם מכירת האלכוהול נעשתה כדין. אבל השוטרים חיפשו משהו אחר לגמרי: הכלב המשטרתי שהתלווה אליהם לא הפסיק לנבוח כל הלילה - פשוט מכיוון שכמעט בתוך כל שיח רענן הוא הצליח לאתר סמים שהוחבאו בו.

בזמן החגיגה עצמה נעצרו חמישה גברים בחשד לסחר בסמים. "נתפסו במהלך עסקאות", סיפר סגן-ניצב יגאל חדד, מפקד תחנת קריית שמונה. נוסף על כך, הוא ציין כי אלה "הובאו להארכת מעצר ונפעל להגיש נגדם כתבי אישום".

בשלל שתפסו השוטרים, חלקם היו סמויים, אותרו - פרט לחשיש ולמריחואנה - גם כדורי אקסטזי ובולי LSD. למרות הכל, נראה בתיעוד בבירור כי פעילות אכיפת החוק שם לא הפריעה לרוב החוגגים, שהמשיכו לרקוד לצלילי המוסיקה שלא פסקה.

25 בליינים סיימו את המסיבה עם תיקים פליליים

את המבצע, שנערך ב"גן פקאן" בקיבוץ להבות הבשן, סיכמה המשטרה ב-25 תיקים פליליים שנפתחו לבליינים בגין שימוש בסמים. נוסף על כך, ציינו שם כי עשרות מנות סם הוחרמו, זאת - לצד 15,000 שקלים שהיו ברשות הסוחרים.

"ברוב המקרים זה ציבור של טובים, שבאים לחגוג ולבלות", הבהיר סנ"צ חדד. "עם זאת, יש גם אנשים שמנסים לנצל את ההזדמנות ולעשות רווח קל באמצעות מכירת סמים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת