"בשביל אלף שקל יורים בילד?"

רפי מירלשווילי בן ה-15 עבד אתמול בחנות המכולת של אביו ברמלה. כשהגיעו שודדים למקום סירב הנער לתת להם את הכסף שבקופה – והם ירו בו בתגובה ופצעו אותו קשה. לאביו, בעל החנות, קשה להבין איך הגיע בנו לבית החולים: "בשביל 1,000 או 2,000 שקל יורים באנשים? זה דבר שאי אפשר להבין"

נער בן 15, רפי מירלשווילי, מאושפז במצב אנוש בבית החולים אסף הרופא לאחר שנורה במהלך ניסיון שוד. המשטרה חושדת כי רעולי פנים הגיעו למכולת שנמצאת בבעלות אביו של הנער בעיר רמלה שבשפלה, ולאחר שזה סירב לתת להם כסף הם ירו בו מספר פעמים ונמלטו מהזירה.

"קיבלנו טלפון בסביבות 23:30 שמספר שהיה שוד בחנות, ותוך כדי השוד גם ירו בילד שני כדורים", מספר אביו שבתאי מירלשווילי. "זאת לא פעם ראשונה ששודדים אותנו, זה קורה כל שני וחמישי ברמלה, חבל שדברים כאלה קורים, הרי אנחנו רק מנסים להביא פרנסה הביתה".

"בשביל 1,000 או 2,000 שקל יורים באנשים? זה דבר לא מובן. תלכו להתפרנס בכבוד כמו שכולם עושים. לא משנה מי השודדים, יהודים או ערבים, זה לא אכפת לי", אומר האב ההמום שנמצא כל העת ליד מיטת בנו בבית החולים. "הניתוח בלילה עבר בסדר, אנחנו מקווים לעבור את זה בשלום".

אמש סמוך לחצות הגיעו שני רעולי פנים לקיוסק ברחוב שמחה הולצברג במרכז רמלה. השודדים דרשו ממירלשוילי בן ה-15 לרוקן את הקופה, אך על פי החשד הוא סירב ונאבק בהם. בשלב זה שלף אחד מהחשודים אקדח וירה מספר פעמים לעבר המוכר ונער נוסף שהיה עמו. לאחר מכן הם נמלטו מהמקום. המשטרה עדיין מבצעת חיפושים נרחבים אחרי היורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת