אביו של אנאס סרסור, בן ה-10 שנרצח, שוחרר ממעצר

חודש וחצי אחרי הרצח של הילד אנאס סרסור בן ה-10, המשטרה עדיין לא הצליחה לגבש כתב אישום נגד אביו מוחמד, שנעצר בחשד למעורבות ברצח. במשטרה מדגישים שימשיכו בכיוון החקירה המרכזי נגד האב, אך עם זאת נבדקים כיוונים נוספים עד שיובא חשוד במעשה לדין

מוחמד סרסור, אביו של הילד אנאס סרסור, שוחרר לביתו למעצר בית: חודש וחצי אחרי הרצח האכזרי של הילד בן ה-10, שנמצא ללא רוח חיים בכפר קאסם כשעליו סימני אלימות, אביו - שעדיין נחשב החשוד המרכזי במעורבות ברצח - השתחרר לביתו.

הבוקר הוגשה בקשה לבית משפט השלום ברמלה לשחרר את מוחמד סרסור לביתו בתנאים מגבילים מחמירים. עם זאת, החוקרים מדגישים כי הם ממשיכים בכיוון החקירה המרכזי נגד האב, ובמקביל ממשיכים לבחון כיווני חקירה נוספים. עוד הם מציינים כי במהלך החקירה בוצעו מאות פעולות חקירה - וכך ימשיכו עד למיצוי החקירה והבאת החשודים או החשוד לדין.

"במשך זמן רב סברנו בפני בית המשפט כי אין למרשי קשר למקרה הנוראי הזה", אמר הבוקר עו"ד גיורא זילברשטיין המייצג את סרסור לחדשות 2 באינטרנט. "אני שמח שמרשי יוכל לחזור לביתו ולהמשיך להתאבל על בנו, אותו איבד באופן טרגי".

אנאס סרסור נמצא בתחילת יוני בכרם זיתים סמוך למקום מגוריו כשהוא ללא רוח חיים, על גופתו בלטו סימנים שהעידו על אלימות קשה. אביו של אנאס דיווח למשטרה על היעדרו, ושעות אחר כך איתר אחד מתושבי המקום את גופתו של הילד במטע המקומי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת