בן 15 נורה במהלך שוד; מצבו אנוש

שוד אלים ברמלה: נער בן 15 שעובד כמוכר בקיוסק נורה ע"י שני אלמונים לאחר שככל הנראה סירב לתת להם את כספו. ע"פ הדיווח, הנער נורה בחזהו ובצווארו ופונה במצב אנוש לביה"ח אסף הרופא. כוחות משטרה גדולים פתחו בסריקות אחר חשודים

תקרית קשה הלילה ברמלה: נער בן 15 נורה ונפצע אנושות במהלך ניסיון שוד בקיוסק במרכז העיר. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בביה"ח אסף הרופא. המשטרה פתחה בסריקות נרחבות בניסיון לאתר את היורים.

קצת לפני השעה חצות הגיעו ע"פ הדיווח שני רעולי פנים לקיוסק ברחוב שמחה הולצברג במרכז רמלה. מפרטים ראשונים עולה כי הנער שנורה עבד במוכר בחנות השייכת לאביו.

השודדים דרשו מהנער לרוקן את הקופה, אך ע"פ החשד הוא סירב ונאבק בהם. בשלב זה שלף אחד מהחשודים אקדח וירה מספר פעמים לעבר המוכר ונער נוסף שהיה עמו. לאחר מכן הם נמלטו מהמקום.

מצוד נרחב אחר היורים

"הגעתי לזירה וראיתי נער בן 15 ירוי", סיפר צבי לוין, חובש איחוד הצלה-שפלה שהגיע ראשון למקום. "אזרחים סיפרו כי המוכר התנגד והשודד ירה עליו שתי יריות". שני קליעים פגעו בצווארו ובחזהו של הנער. פרמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו לו טיפול ראשוני בשטח ופינו אותו במצב אנוש לבית החולים אסף הרופא.

כוחות גדולים של משטרה בפיקודו של מפקד תחנת רמלה סגן ניצב שלומי שגיא הגיעו לזירת הירי וגבו עדות מהנער שלא נפגע באירוע. על סמך עדותו עורכים במשטרה מצוד אחר חשודים פוטנציאליים בביצוע הירי.

רפי, לקוח קבוע של בית העסק, היה בין התושבים הרבים שהתקהלו במקום לאחר התקרית הקשה. "מדובר בנער חביב שידע לכבד את כל הלקוחות. אני מגיע לפה בכל ערב ואני מקווה שאלוהים יעזור לו לשרוד את זה", אמר. במשטרה הקימו צוות חקירה מרחבי מיוחד לטיפול באירוע ובלשים רבים סורקים את האזור ובודקים מצלמות אבטחה בניסיון למצוא קצה חוט שיסייע באיתור השודדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת