מראות קשים בזירת הרצח בלוד: "הדירה הייתה מוצפת בדם"

אנשי צוותי ההצלה שהגיעו אמש לדירה שבה נדקרה למוות אצ'נפה סנאית התקשו לגלות קור רוח לנוכח הזוועות שבהם חזו, שהתרחשו לנגד עיניה של בת הקורבן והחשוד ברצח - ילדה בת שבע. רק לפני חצי שנה נפל אחיה במהלך שירותו בחטיבת הנח"ל

בני משפחתה של אצ'נפה סנאית, שנרצחה אמש בדקירות על ידי בן זוגה בלוד, מתקשים לעכל את ממדי האסון שפקד אותם. הם מחבקים את בתם של השניים, שראתה במו עיניה איך דקר אביה את אמה למוות ואחר כך את עצמו - בניסיון לשים קץ לחייו.

בגיל שבע היא נותרה ללא אם, חצי שנה בלבד אחרי שאיבדה את אחיה שנפל בעת שירותו הצבאי בחטיבת הנח"ל.

הילדה הייתה זו שהזעיקה למקום את כוחות ההצלה, שאנשיהם - מיומנים ככל שיהיו - מתקשים להתגבר על המראות המחרידים שלהם נחשפו בזירה. "עלינו למעלה וראינו משהו שלא רואים בכל יום", תיאר בזעזוע משה בן הרוש מזק"א שפלה. "הייתה שם גופה אחת, אבל כל הדירה הייתה פשוט שטופת דם".

הראשונים שהבחינו בילדה, המומה ומבוהלת, היו השוטרים שנכנסו לדירה. "הגענו למקום", סיפר סגן-ניצב דורון תורג'מן, מפקד תחנת לוד. "הילדה יצאה משם. בפתח הבית נמצאה אישה שרועה בלא רוח חיים".

בן זוגה של האם, בן 37, דקר עצמו בפלג גופו העליון באותה הסכין ששימש אותו לרצח. כוחות ההצלה הצליחו להציל את חייו, והוא פונה בהכרה לבית החולים "אסף הרופא" שבצריפין כשמצבו מוגדר קשה. אירועי ליל אמש היוו סוף צורם לחייה של סנאית, בת 42 במותה - שעלתה ארצה עם בני משפחתה לפני 12 שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת