י-ם: חשד להצתת דירת עובדים זרים מאריתראה

אדם אחד נפצע קשה ושני בני אדם נפצעו קל, בהם אישה בהריון, בדליקה שפרצה בדירת זרים מאריתראה באזור שוק מחנה יהודה בירושלים. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום פינו את הפצועים לבית החולים הדסה עין כרם בעיר. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה כשהחשד הראשוני שמדובר בהצתה

מקרה נוסף של אלימות נגד זרים או דליקה אקראית? שלושה בני אדם נפצעו בדליקה שפרצה בדירת זרים מאריתראה באזור שוק מחנה יהודה בירושלים. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום פינו את הפצועים לבית החולים הדסה עין כרם בעיר. גורמים במשטרה מעריכים בשלב זה כי מדובר בהצתה.

מולו, מכר של בני הזוג שנפגעו, סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט על תחושותיו. "פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה פה - אני מפחד מאוד. אם זה ימשיך ככה אנחנו לא יודעים מה נעשה - אולי ניאלץ לעבור למקום אחר, אנחנו מפחדים".

דיווחים ראשוניים על הדליקה הגיעו בשעות הלילה לשירותי הכבאות בעיר, שני צוותים בגיבוי מנוף הגיעו לבית ברחוב ביבאס הסמוך לרחוב אגריפס. הכבאים זיהו את מוקד הבעירה בכניסה למבנה חד קומתי, וחילצו מהמבנה את הפצועים - גבר במצב בינוני-קשה שנפגע באזור הגפיים, שני בני אדם נוספים נפצעו קל בהם אישה בהריון.

פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים הדסה עין כרם בעיר. הממצאים מהזירה הועברו למשטרה שפתחה בחקירת נסיבות האירוע. הצוות שחקר את מקרה הדליקה הקודם נגד זרים בעיר הוא שמנהל את החקריה גם במקרה הזה, בשלב זה קיימת הערכה שמדובר בהצתה מכוונת.

לפני כחודש וחצי הוצתה דירה נוספת של זרים ברחוב יפו בירושלים. המציתים אף ריססו על קירות הבית את הכתובת: "צאו מהשכונה". באותה תקרית נפצעו קל ארבעה מדיירי הבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת