המשטרה פשטה על עיריית עפולה

המשטרה עיכבה לחקירה דמות בכירה בעיריית עפולה בחשד לעבירות של קבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים. שוטרים פשטו על מבנה העירייה ולקחו מהמקום מסמכים שונים. ככל הנראה ישנם לפחות שני עדי מדינה המעורבים בפרשה

בכיר בעיריית עפולה עוכב הבוקר לחקירה בחשד לעבירות חמורות של קבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים. הבכיר, ששמו נאסר בינתיים לפרסום, נעצר לאחר חקירה סמויה שערכה השלוחה הצפונית של היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה במשך יותר משנתיים.

המשטרה פשטה הבוקר על בניין העירייה, והחרימה מסמכים לצורך המשך החקירה. על פי החשד, הבכיר היה בקשר עם מספר קבלנים המעורבים בפרויקטים שונים בעיר. הוא חשוד שקיבל מהם שוחד - בתמורה למתן אישורים לבניית גני אירועים, ולחריגות בנייה.  

המשטרה ממשיכה בחקירת הפרשה בניסיון לגלות פרטים נוספים על הקשר שניהל הבכיר עם הגורמים השונים. על פי החשד, בפרשה מעורבים מספר חשודים נוספים, גם הם עובדי עיריית עפולה, וככל הנראה, יש לפחות שני עדי מדינה המעורבים בפרשה.

פשיטה משטרתית. ארכיון (יח"צ)

פשיטה על בניין העירייה

הבוקר, לאחר הפיכת החקירה לגלויה, הגיעו שוטרים לבניין העירייה עם צו, ערכו חיפוש נרחב במקום ולקחו מהמקום מסמכים הדרושים להם לחקירה.

דובר עיריית עפולה משה וולפין סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "בבוקר הגיעו מהמשטרה לעשות איסוף מסמכים אצלנו. נפגשתי עם השוטרים ובידם היה צו לעיון במסמכי העירייה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת