חשד: הכה מוכר בבאסטה וגנב אבטיחים

גבר בשנות ה-50 לחייו, תושב כפר יונה, נעצר על ידי המשטרה בחשד שהכה נמרצות עובד בבסאטת אבטיחים לאחר שזה לא הסכים להעניק לו סחורה בחינם. לאחר שהכה אותו, העמיס הגבר אבטיחים לרכבו ונמלט מהמקום. כך הפך המרענן הרשמי של הקיץ הפך לעילה לתקיפה אלימה

האבטיח הפך לעילה לתקיפה, אילוסטרציה (AP)

החום משפיע ככל הנראה גם על הגנבים: גבר בשנות ה-50 לחייו נעצר אתמול בחשד שתקף עובד בבאסטת אבטיחים סמוך לכפר יונה ואף גנב מסחורתו.

האירוע המוזר אירע בסוף השבוע האחרון, כשהחשוד, תושב אזור כפר יונה, הגיע לבאסטה ודרש לקחת אבטיחים מבלי לשלם עליהם. עובד המקום שהבחין במתרחש, ניסה למנוע ממנו מלקחת את הסחורה בחינם. בין השניים התפתח דין ודברים שהסתיים בכך שהעובד סופג מכות נמרצות מהלקוח האגרסיבי. בתום התקרית, העמיס החשוד מספר רב של אבטיחים על רכבו ונמלט מהמקום.

עוברים ושבים במקום הופתעו מהתקרית והזעיקו את כוחות המשטרה - שפתחו מיד בחקירת נסיבות המקרה. לאחר זמן קצר הצליחו שוטרי תחנת שדות לתפוס את "גנב האבטיחים". לאחר חקירה קצרה התברר כי לחשוד היה הסדר  עם בעל המקום שלפיו מדי שבוע הוא מגיע ולוקח מספר אבטיחים ללא עלות. אותו עובד לא הכיר את הנוהל ובשל כך הוכה והושפל. החשוד אמנם לא יואשם כעת בגניבה, אך הוא יידרש להסביר את פשר התקיפה האלימה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת