התחזו לשוטרים ופרצו לעשרות דירות

בראשון לציון, רחובות וערים נוספות בשפלה יכולים לנשום לרווחה: אחרי חקירה ארוכה הצליחו השוטרים לעצור שלושה חברי כנופיה שנהגו לשכפל מפתחות ולשדוד עשרות דירות באזור. תושבי האזור שנפגעו בשיטה הזאת מתבקשים להגיש תלונה בתחנת המשטרה

התושבים יכולים לנשום לרווחה. אילוסטרציה (AP)

המשטרה עצרה שני חברי כנופיה בחשד שנהגו לשכפל מפתחות ולפרוץ לבתים של קשישים בשפלה. על פי החשד פרצו חברי הכנופיה בשיטה זו לעשרות דירות באזור השפלה ובעיקר בראשון לציון ורחובות.

במשטרה הקימו צוות חקירה מיוחד שמצא כי מדובר בפעילות של כנופיה שחבריה נהגו לאתר דירה מתאימה, ווידאו כי היא ריקה מתושבים, או שהוציאו ממנה את בעליה בשיטות שונות - הפורצים נהגו להתחזות לעובדי רשויות: שוטרים, עובדי עירייה, דואר, קופ"ח ועוד. ולאחר שנותרו לבדם בדירה הם גנבו ממנה פריטים יקרי ערך.

שני חשודים נעצרו בעת שנכנסו לדירה בעזרת מפתח משוכפל. חשוד נוסף נעצר ברכב מילוט שהמתין לחשודים. השלושה, תושבי רמלה בשנות ה-30 לחייהם, נחקרו ובית המשפט האריך את מעצרם.

במשטרה קוראים לתושבי האזור שנתקלו באירוע דומה להגיע לתחנת המשטרה ולהתלונן. התושבים התבקשו גם לא למסור פרטים מזהים, כתובת, מפתחות דירה או רכב לאדם שאינם מכירים. במידה ואותו אדם מזדהה כשוטר, עובד עירייה או דואר - יש לבקש ממנו תעודה מזהה ולרשום את פרטיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת