נעצר חשוד ברצח בת ה-18 מדרום תל אביב

המשטרה עצרה לחקירה גבר בן 28, נתין זר מאריתריאה, בחשד שרצח את נצנט מיקאל, נערה בת 18, בחצר ביתה שברחוב מסילת ישרים בדרום תל אביב ביום רביעי השבוע. האיש נעצר לאחר שזוהה על ידי שני נתינים זרים אחרים, ובין הצדדים פרצה קטטה - שהביאה למעצרו

פרשת רצח הנערה מאריתריאה בת ה-18 מסתעפת: היום בשעות אחר הצהריים זיהו שני נתינים זרים מאריתריאה את בעלה של הנערה, החשוד ברצח. מדובר בגבר כבן 28, שהשניים זיהו לאחר שנתקלו בתמונתו שפורסמה על ידי המשטרה בשבוע שעבר. מתברר, כי החשוד היה מוכר להם מכפרם שבאריתריאה.

כשניסו השניים לתפוס את החשוד, פרצה קטטה בין הצדדים - אז הגיעו שוטרים ועצרו את האיש, כשברשותו סכין. מחקירת המשטרה עולה כי החשוד רצח באכזריות את נצנט מיקאל, נערה בת 18, ביום רביעי בשבוע שעבר והותיר אותה מדממת בחצר ביתה.

מצוות החקירה נמסר, כי החשוד משתף פעולה עם החוקרים בתשאולו, וכי הרקע למעשה תרבותי. עוד נאמר, כי מתשובותיו של האיש עולה כי הוא הכיר את הנרצחת, ואף הביא עמה ילד לעולם - כיום בן שנתיים. מתברר, כי החשוד עלה לישראל לפני הנרצחת, וזו הגיעה לארץ ללא אישורו - והשאירה את בנם באריתריאה. בעת מעצרו, היו ברשותו של האיש בגדים וכסף, ומצוות החקירה נמסר כי לא ברור האם תכנן להימלט מהארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת