הוארך בשבוע מעצרו של החשוד ברצח הסדרתי בצפון

בית משפט השלום בעכו האריך היום בשבוע את מעצרו של קייס ג'ברין, בחשד כי ביצע חמישה מעשי רצח בשנים האחרונות. במשטרה מדברים על פריצת דרך בחקירת מעשי הרצח, אך החשוד ובני משפחתו מכחישים: "ההר יוליד עכבר"

בבית משפט השלום בעכו הוארך הבוקר בשבוע מעצרו של קייס ג'ברין, תושב כפר קרע, בחשד כי ביצע חמישה מעשי רצח בשנים האחרונות באזור הצפון. חקירתו תימשך, ובמשטרה טוענים כי ממצאים חדשים מחקירת מעשי הרצח, שהביאו לפריצת דרך בניהול התיק - הם שעמדו בבסיס הבקשה להאריך את מעצרו של החשוד.

אך ג'ברין ממשיך להכחיש בתוקף את החשדות המיוחסים לו. "אני חף מפשע, ועוד אוכיח זאת", אמר בפתח הדיון היום בבית המשפט. גם עורך דינו, עאדל בויראת, הבהיר כי מרשו חף מפשע. "גם בעבר הוא נעצר ושוחרר. ההר יוליד עכבר - אנחנו מאמינים שהוא ישתחרר".

נעצר ב-2007 - ושוחרר

אביו של החשוד נכח היום בדיון הארכת מעצרו ודחה גם כן את החשדות. "המשטרה רוצה להרגיע את הרחוב באום אל-פחם ולהפחית מהלחצים עליה - אז מפילה את התיק על הבן שלי", אמר האב לחדשות 2 באינטרנט. "אנחנו נוכיח שהוא לא קשור למקרי הרצח המזעזעים האלה וישוחרר". אביו של אחד הנרצחים נכח גם כן בדיון הארכת המעצר ודרש למצות את החקירה. "אני מקווה שימצאו את הרוצח, אני רוצה להמתין עד שהחקירה תמוצה", אמר.

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי ג'ברין נעצר גם בשנת 2007 בחשד לרצח - ושוחרר לאחר זמן קצר. כעת, משוכנעים במשטרה, כי הראיות הנמצאות בידיה מספקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת