י-ם: נערים שיכורים תקפו נתין זר מאריתאה

נתין זר (68) שהגיע מאריתאה, הותקף הלילה ע"י קבוצת נערים שיכורים ברחוב אגריפס בירושלים. אחרי שהתנפלה עליו החבורה, ללא כל סיבה, הוא פתח בריצה והסתתר במאפיה מקומית. את הנערים זה לא הרתיע - והם תקפו גם את בעל המאפיה, עד שגורשו מהמקום. הקורבן נזקק לטיפול רפואי. אחד החשודים נעצר

שוב, תקיפת זרים. אילוסטרציה (חדשות 2)

גילויי האלימות כלפי אזרחים זרים נמשכים: נתין זר מאריתריאה בן 68 הותקף הלילה על ידי קבוצת נערים שיכורים בירושלים ונזקק לטיפול רפואי. המשטרה הצליחה לעצור את אחד הנערים החשודים במעשה.

לפנות בוקר צעד הקורבן, נתין זר בן 68 שהגיע מאריתראה, ברחוב אגריפס בירושלים. לפתע נתקל האפריקני בשלושה נערים, שככל הנראה היו שיכורים - ואלו החלו לתקוף אותו. על אף גילו, הצליח הקורבן להימלט בריצה מהנערים - ונכנס למאפיה סמוכה ברחוב. הנערים, שדלקו אחריו - נכנסו אל תוך בית העסק, אך גורשו משם על ידי בעליו, צעיר בן 23 שסייע לנתין הזר - ונפצע גם הוא באורח קל לאחר שהותקף.

צוותי מד"א שהגיעו למקום העניקו לשניים טיפול רפואי ראשוני ופינו את האזרח האריתריאי במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים הדסה עין כרם בבירה, כשהוא סובל מחבלות יבשות וחתכים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע, וכבר הצליחה לעצור את אחד החשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת