רעננה: בן 34 הוכה קשות רק בגלל שביקש מנערים שקט

עוד לא הסתיים הדיון המשפטי ברציחתו של גדי ויכמן, תושב באר שבע, רק בגלל שביקש שקט מחבורת נערים שהרעישו תחת חלון ביתו, ואנחנו מקבלים תזכורת נוספת לאלימות בני הנוער. הפעם מדובר בתושב רעננה שביקש שקט מחבורת נערים שהרעישה - ואלו עקבו אחרי לביתו, הכו אותו נמרצות ופצעו אותו קל עד בינוני

אלימות ברעננה. ארכיון (חדשות 2)

נשמע מוכר? גבר כבן 34, תושב רעננה, הותקף אתמול באופן אכזרי על ידי חבורה של נערים, רק בגלל שביקש מהם להיות בשקט. היום נעצר אחד החשודים בתקיפה, נער בן 15, ובמשטרה ממשיכים בחיפוש אחר מעורבים נוספים בתקרית האלימה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה האיש טייל עם כלבו במרכז רעננה ביום שני האחרון, כשלפתע נתקל בנערים שהרעישו. כשהעיר להם על כך, אלו החלו לאיים עליו באלימות קשה. לדברי המותקף הוא לא נכנס לעימות עם הנערים, אלא שב לביתו ובכך חשב שהסתיים האירוע.

עם זאת, אתמול כאשר הלך ברחוב הבחין בשני נערים מאותה חבורה שבה נתקל ביום שני, ואלו עקבו אחריו לביתו. כאשר פנה אליהם ושאל מדוע הם עוקבים אחריו, החלו השניים לקלל אותו.

גדי ויכמן ז"ל (חדשות 2)
כשנכנס לביתו שמע לפתע אדם צועק בחדר המדרגות, וכשיצא לברר את פשר הצעקות, הטיח בפניו הנער אגרוף בפניו. במשטרה חושדים כי הנער שנעצר הוא החשוד המרכזי שהכה ראשון את הגבר שהותקף. בהמשך נכנסו ארבעה נערים נוספים מהכניסה האחורית של הבניין והמשיכו להלום בפצוע, כשהם מפילים אותו על הרצפה, נותנים לו אגרופים ובועטים בו.

הגבר פונה במצב קל עד בינוני לקבלת טיפול בבית החולים מאיר בכפר סבא ולאחר מכן שוחרר לביתו. כעת, כאמור, ממשיכה המשטרה לנהל מצוד אחרי הנערים הנוספים שהשתתפו בתגרה.

התקרית האלימה הזו מזכירה במאפייניה את רציחתו של גדי ויכמן, תושב באר שבע, אשר ירד לבקש שקט מנערים שהיו מתחת לביתו - ונדקר למוות על ידי אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת