צפו: ריב במרכז נתניה שהסתיים ברצח ולדיסלב פסחוב ז"ל

במהלך קטטה שפרצה לפני כחודשיים בנתניה נרצח ולדיסלב פסחוב, על ידי לקוח שהיה חייב לו 10,000 שקלים. בסרטון ממצלמת אבטחה שנחשף לראשונה, ניתן לראות את חילופי המהלומות שהובילו לרצח. תמונות קשות לצפייה

לפני חודשיים, הסתיים חוב של 10,000 שקלים ברצח של ולדיסלב פסחוב. המנוח, שהתעמת עם האחים יוסף ואריק חיימוב במרכז נתניה, שבר במהלך הוויכוח בקבוק על ראשו של אריק חיימוב - וזה עלה לו בחייו. מצלמות האבטחה שהיו במקום תיעדו את חילופי המהלומות בין השניים - וכעת נחשף התיעוד לראשונה.

בתמונות שצולמו מזירת האירוע נראה כיצד רץ יוסף אחרי פיסחוב, בעוד שאחיו שותת דם, וכשהגיע אליו דקר אותו חמש פעמים - עד שמת במקום. "המנוח ואחיו בלי שום סיבה נראית לעין תקפו את הלקוח שלי ואת אחיו", אמר בתגובה עו"ד ישר יעקובי, המייצג את יוסף חיימוב שהואשם ברצח בכוונה תחילה.

עו"ד יעקובי מדגיש כי מרשו הוא למעשה הקורבן באירוע: "הוא הותקף שוב ושוב בברוטליות, קיבל מכות מהמנוח שאף השליך לעברו כיסא - ונאלץ להתגונן עם חפץ חד. התוצאה ידועה".  

המאבטח משחזר את רגעי האימה

ג'רמי ארטייה, המאבטח שניסה למנוע את הדקירה והתנפל על החשוד ברצח שיחזר את  השתלשלות האירועים. "פתאום ראיתי בחור שולף סכין שבו הוא דקר אדם אחר", סיפר ארטייה - ומתח ביקורת על האדישות שבה, לטענתו, קיבלו הנוכחים בזירת האירוע את מה שהתרחש לנגד עיניהם. "מהשלב הזה, הבנתי שאני חייב לעשות משהו. נתתי את הכלבות שלי לבעל החנות שעמד שם והסתכל. בזמן הזה צפו במה שקרה כ-50 איש ולא עשו כלום, ממש כאילו זו הייתה הצגה".

על הדוקר סיפר המאבטח: "ניסיתי לחטוף לו את הסכין, אבל הוא החזיק אותה ממש חזק - כמו מחבל. הבנתי שאני עלול לסכן את עצמי. אמרתי לו שאני איש ביטחון ושיזרוק את הסכין. בשלב הזה הוא פשוט הכניס לו לבטן את הסכין והוציא אותו החוצה".

המאבטח סיפר כי הדוקר וידא שגרם למוכר הטלפונים פצעי מוות ותיאר כי "ברגע שהתקרבתי אליו הוא פשוט דקר אותו שוב והתחיל לברוח. הוא זרק את הסכין לתוך פח אשפה גדול - ונמלט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת