חשד לרצח בתל אביב: אזרחית אריתריאה בת 17 נמצאה מתה

צוותי מד"א הוזעקו לדירה ברחוב מסילת ישרים בתל אביב, שם התגלתה גופת נערה בת 17 מאריתריאה כשעליה סימני אלימות קשים. כוחות משטרה רבים הוזעקו למקום והחלו בחיפושים אחר חשוד במעשה. הרקע למעשה ככה"נ פלילי

חשד לרצח בתל אביב: גופת נערה בת 17, נתינה זרה מאריתריאה, התגלתה הערב בחצר בית ברחוב מסילת ישרים שבעיר. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בחשד לרצח. 

סמוך לשעה 18:30 התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום על נערה שנמצאה שוכבת בשלולית דם בחצר ביתה שבדרום תל אביב. פראמדיקים שהגיעו למקום גילו את הנערה כשהיא ללא רוח חיים ועל גופה כשעליה סימני אלימות קשים, ונאלצו לקבוע את מותה. מבדיקה עולה כי הנערה הגיעה לישראל לפני שלושה חודשים בלבד כשהיא נשואה.

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לזירת האירוע, ומחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה באירוע על רקע פלילי. בנוסף נבדקת אפשרות למעורבות של קרובי משפחתה. במקום התאספו מאות נתינים זרים, שהחלו במחאה ספונטנית על האלימות המופנית נגדם.

סגן ניצב מירי פלד, ראש אגף חקירות מודיעין במרחב יפתח, סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "הצעירה שגופתה נמצאה מתגוררת במקום יחד עם בעלה ואחיו. הבעל ואחיו יצאו הבוקר לעבודה כרגיל, וכשחזר האח הוא מצא את גופתה, רץ לרחוב, איתר ניידת תנועה - והזעיק דרכה את המשטרה ומד"א. המשטרה איתרה אותה עם סימני אלימות. גיסה של הנערה תוחקר על ידי השוטרים".

בשבוע שעבר: חשד לניסיון רצח בקרית אתא

גבר כבן 30 נדקר לפני כשבוע בביתו בקרית אתא, על ידי שני חשודים בשעה שישן. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה במצב קשה מאוד. המשטרה חושדת כי הרקע למעשה הוא רומנטי.

מחקירה ראשונית עולה כי מעט אחרי חצות יום שני בשבוע שעבר, הגיעו שני גברים לדירתו של האיש ברחוב אסף שמחוני בקרית אתא. מהמשטרה נמסר כי השניים דקרו את האיש בכל חלקי גופו בשעה שישן ולאחר מכן נמלטו מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת