אלמנתו של גדי ויכמן הוטרדה מינית

מיכל לוי, אלמנתו של גדי ויכמן שנרצח מתחת לחלון ביתו לאחר שביקש מקבוצת נערים לשמור על שקט, הוטרדה מינית על ידי גבר שלא הפסיק לצלצל אליה מאז תום השבעה. מיכל פנתה למשטרה ובזכות התושייה שגילתה הביאה למעצרו של האיש, שהתגלה כמטרידן סדרתי שמירר את חייהן של 12 נשים נוספות

"שמחה שיש 12 נשים שיכולות לישון בשקט", ל (חדשות 2)

מדינה שלמה הזדעזה לפני כחודשיים בעקבות הרצח של גדי ויכמן, שנדקר מתחת לחלון ביתו בבאר שבע לאחר שביקש מבני נוער לשמור על שקט בשעות הלילה. כעת מסתבר, כי הסבל שחוותה אלמנתו, מיכל לוי, שראתה את האירוע הקשה, לא הסתיים בכך. בשבועות האחרונים הוטרדה מיכל על ידי גבר שנהג להתקשר אל מספר הטלפון האישי שלה ללא הרף.

"בימים הראשונים אחרי השבעה החלו טלפונים בלתי פוסקים", מספרת האלמנה. "הוא אמר שהוא צופה בי כשאני במרפסת וסיפר לי בדיוק מה אני לובשת. הדברים היו בעלי אופן מיני מאוד בוטה, עד הדברים הכי אינטימיים שאני אפילו לא מוכנה לחזור עליהם", היא מספרת בזעזוע.

מיכל החליטה לפנות למשטרה על מנת להפסיק את מסכת ההטרדות הבלתי נסבלת. בתחילה חשבה, כמו גם חוקרי ימ"ר נגב, כי הרקע להטרדות קשור לרצח בעלה. מיכל קיבלה מכשיר הקלטה מחוקרי המשטרה והתבקשה לתעד את שיחותיה עם האיש.

"מרגיע לדעת ש-12 נשים יכולות לישון כעת בשקט"

האלמנה נענתה להנחיות אנשי המשטרה, בזכות תושייתה היא גרמה לחשוד להסגיר עוד ועוד פרטים אודותיו עד שהצליחו החוקרים להתחקות אחריו ולעצור אותו. "הייתי במצב נפשי מאוד קשה, כשאני עדיין מנסה לעכל את המוות של האהוב שלי. האכזריות ורוע הלב של אנשים עדיין מצליחה להפתיע אותי".

לאחר חקירה מזורזת התגלה כי הגבר המטריד, שאינו קשור לרצח בעלה, הוא אב לשלושה ילדים, בעל עבר פלילי עשיר. החשוד הטריד את מיכל, ככל הנראה לאחר ששמע על המקרה מכלי התקשורת. החוקרים גילו עוד כי הגבר נהג להטריד 12 נשים נוספות. "אני שמחה שזה טופל כך, זה מרגיע לדעת שעכשיו יש 12 נשים נוספות שיכולות ללכת לישון בשקט בלילה", סיפרה מיכל שמקווה שכעת תוכל להתחיל סוף סוף בחייה החדשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת