תקפו ושדדו כלבים ב-30 אלף שקלים

בני זוג מתל אביב כבני 30 נעצרו בחשד שגנבו שני גורי כלבים מגזע פומרניאן, מתושבת רמת גן שביקשה למכור אותם. על פי החשד, השניים הגיעו לדירתה ולפתע שלפו גז מדמיע, הכו את בן זוגה של בעלת הכלבים ונמלטו עם הכלבים ששווים נאמד בכ-15 אלף שקלים כל אחד. הבוקר הם יובאו לדיון בהארכת מעצרם

כלב מגזע פומרניאן (רויטרס)

מבצע שודדי הכלבים: בני זוג כבני 26 ו-30 מתל אביב נעצרו אמש בחשד שגנבו זוג גורי כלבים ששוויים מוערך בכ-15 אלף שקלים כל אחד. השניים חשודים שהגיעו לדירת בעלת הכלבים ברמת גן לפני כשלושה חודשים, תקפו אותה ואת בן זוגה בגז מדמיע ונמלטו עם הכלבים היקרים.

השניים הגיעו לדירתה של בעלת הכלבים, שעוסקת במכירת כלבים וציוד לבעלי חיים, בעקבות מודעה שפרסמה על רצונה למכור שני גורי כלבים מגזע פומרניאן. מדובר בכלבים חינניים בעלי פרווה עשירה, שנחשב לאחד מעשרת הכלבים הפופולאריים בארצות הברית בשל מראם הייחודי.

על פי החשד, במהלך המשא ומתן שלפו לפתע בני הזוג גז מדמיע, ריססו את בעלת הכלבים ואת בן זוגה והכו אותם. דקות לאחר מכן הם כבר היו במנוסה מהדירה כשבידם שני הגורים היקרים. בעלת הכלבים ההמומה הגישה תלונה במשטרה, ומסרה את פרטי ההתקשרות עם השניים. מאז התנהלה חקירה במרחב דן, שבמהלכה נחשפה זהותם של השודדים.

צוות יס"מ שהגיע אתמול לדירה בתל אביב, מצא את הכלבים הגנובים ועצר את שני החשודים. הבוקר הם יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת