בגלל ריב: בת 16 דקרה את חברתה

המשטרה עצרה נערה בת 16 בחשד שדקרה את חברתה - נערה בת גילה ופצעה אותה קל-בינוני לפנות בוקר בבני ברק. לפי החשד, השתיים הסתכסכו במהלך הלילה ורק לאחר שהתעמתו שוב, ביוזמת המותקפת, התרחשה הדקירה. "הנערה נדקרה בכל חלקי גופה", סיפר מתנדב מד"א שהגיע למקום

זירת הדקירה בבני ברק (דוברות הצלה גוש דן)

חופשת הקיץ רק החלה והאלימות כבר משתוללת: המשטרה עצרה הבוקר נערה בת 16 בחשד שדקרה את חברתה בשעה 4 לפנות בוקר בבני ברק ופצעה אותה קל-בינוני. לפי החשד, התקיפה האלימה בוצעה על רקע סכסוך בין הנערות שהכירו אחת את השנייה לפני האירוע. 

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי השתיים נפרדו בשעות הלילה לאחר שרבו ביניהן, אך לפנות בוקר הגיעה הנדקרת סמוך לביתה של החשודה ושם, שוב התנהלו בין השתיים חילופי דברים קשים שהסתיימו בדקירה.
 
אם החשודה גם נחקרה

אברומי כץ, מתנדב במד"א וארגון "הצלה גוש דן" שהיה בין הראשונים שהגיעו לזירה, סיפר כי מצא את הנערה הפצועה יושבת על ספסל. "היא נדקרה במספר מקומות: בגב, ברגל וביד", אמר כץ. "חבשנו אותה והענקנו לה טיפול רפואי, היא נראתה מבולבלת מאוד". בתום הטיפול הראשוני פונתה הפצועה במצב קל-בינוני לבית החולים.

הקטינה החשודה תובא היום לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום לנוער בתל אביב. אמה של החשודה נחקרה גם היא בקשר לאירוע בחשד לשיבוש הליכי חקירה, זאת לאחר שניסתה למנוע מהשוטרים להיכנס לדירתה הבוקר ולעצור את בתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת