שדדה נהג מונית והחביאה את השלל בתחתוניה

צעירה מהקריות שעסקה ככל הנראה בזנות נעצרה בחשד ששדדה הלילה נהג מונית וגנבה ממנו את מכשיר הטלפון הנייד שלו. שעות לאחר מכן היא אותרה על ידי המשטרה, אך הנייד לא נמצא. רק לאחר חיפוש, התגלה כי החשודה החליטה להחביא את המכשיר הנייד דווקא בתחתוניה

החביאה את הנייד בתחתונים. אילוסטרציה (רויטרס)

המשטרה עצרה הלילה צעירה בת 29 מקריית אתא שהחביאה בתחתוניה טלפון נייד שגנבה, לפי החשד, מנהג מונית. הצעירה, שככל הנראה עוסקת בזנות, עלתה על המונית בקריית מוצקין בה נהג גבר כבן 50. לפי החשד, הצעירה שרטה את הנהג בצווארו, שדדה אותו ונמלטה עם המכשיר הנייד שלו.

לאחר מספר שעות של סריקות, לכדו כוחות המשטרה את הצעירה סמוך לאזור השוד. לאחר שלא נמצא בכיסיה של החשודה המכשיר הנייד של נהג המונית. ביצעה שוטרת חיפוש על גופה של הצעירה שבסופו נמצא הסלולרי בתוך תחתוניה של הצעירה.
 
"השוד החל לאחר שכנראה היה דין ודברים בין נהג המונית לצעירה", אמר דובר משטרת מחוז חוף רב פקד ערן שקד, "בסופו של דבר היא נכנסה לרכב, הפתיעה את הנהג ושדדה אותו". בתגובה לשאלה האם הופתעו השוטרים למצוא את הטלפון הנייד במקום מוצנע אמרו במשטרה כי "אם אין לעבריינים כיסים, בגלל המכנס הקצר, התחתונים הוא מקום המחבוא היחיד".

הצעירה תובא בהמשך היום להארכת מעצרה בבית משפט השלום בקריות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת