מטחנת בשר קטעה את ידה של תינוקת; שכנהּ נעצר

כוחות הצלה הבהילו לבי"ח במצב קשה פעוטה בת שנתיים וחצי מהצפון שנפגעה מהלהבים המסתובבים בבית שכן שהשגיח עליה והושיב אותה על משטח השיש במטבחו בעת שהכין אוכל. חוקרים איתרו את האיבר בחצר ביתו אחרי שקבר אותו באדמה. האיש נלקח לחקירה והובא לדיון בהארכת מעצרו

פעוטה בת שנתיים וחצי נפצעה קשה לפני הצהריים, אחרי שהכניסה את כף ידה לתוך מטחנת בשר שקטעה אותה. האירוע הקשה התרחש בבית אחד משכניה ביישוב יודפת שבצפון, ששימש באותה העת שמרטף לתינוקת.

חקירה ראשונית העלתה כי הוא הושיב את הפעוטה על משטח השיש שבמטבח בזמן שהכין אוכל. לטענתו, הכניסה לפתע התינוקת את ידה אל תוך הלהבים המסתובבים שגרמו לקטיעתה.

האיש הזעיק למקום את כוחות ההצלה, שהבהילו את הפעוטה לטיפול בבית החולים "רמב"ם" שבחיפה. במקביל, זרמו לבית המשפחה חוקרים. "השכן טען כי גורם רפואי כלשהו אמר לו שלא ניתן יהיה להציל את היד", נמסר בהודעת המשטרה. "לכן, מכיוון שלא רצה לזרוק את שאריות היד לפח האשפה - החליט לקבור אותה בחצר ביתו. השוטרים איתרו במהרה את כף היד ושלפו אותה מהאדמה".

"נבקש לשחררו לאלתר"

האיבר הקטוע הוטס בסיוע מתנדבים של זק"א לבית חולים, כשבמקביל נלקח השכן לחקירה. בסיומה החליטה המשטרה לבקש מבית משפט השלום בעכו להאריך את מעצרו, כשהחשדות המיוחסים לו הם שיבוש מהלכי משפט ורשלנות. עורכי דינו - יהלי שפרלינג, דורון נוי וגיל משה, אמרו לחדשות 2 באינטרנט כי הם משוכנעים בחפותו של האיש.

"אנו נבקש מהשופט לשחרר לאלתר את החשוד וסומכים את ידינו שכך יוחלט", הם סיפרו - וציינו כי מרשם הוא "מנהל בית ספר כבר שנים רבות, איש חינוך ידוע שמצטער מאוד על האירוע ומסר את גרסתו המלאה למשטרה".

מושב מרגליות: ידו של בן 3 נקטעה לאחר ששיחק עם תרנגולות

במושב מרגליות בצפון נלכדה ידו של ילד כבן שלוש שהכניס את ידו למתקן האכלה בלול תרנגולות. הילד פונה במסוק במצב קשה לבית החולים "איכילוב" בכדי לנסות להציל את ידו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת