"לילה לבן" בבית שאן: שוטרים ביקשו להנמיך את המוסיקה - והותקפו

את הלילה האחרון כרווק סיים תושב הצפון במעצר יחד עם ארבעה מחבריו, אחרי שהחגיגה הרועשת שערך בביתו הפריעה למנוחת השכנים ולא שעה לדרישה לכבות את מערכת ההגברה. שוטרים שהגיעו לדירה זכו לקבלת פנים אלימה מצד המשתתפים, שהכו אותם ושפכו עליהם אלכוהול

התחיל בחגיגה, הסתיים במעצר. אילוסטרציה (אלי בוקר, חדשות 2)

שוטרים הגיעו לפנות בוקר לדירה בבית שאן בעקבות תלונות מצד תושבים באזור על רעש בלתי נסבל שבקע ממנה. כשהגיעו לייעדם התברר כי במקום נערכה מסיבת רווקים, שמשתתפיה היו באותה העת שיכורים כלוט. בעל השמחה לא התרגש מנוכחותם של לובשי המדים בביתו, ואחרי שהשיב בשלילה על דרישתם להנמיך את המוסיקה - התנפל עליהם יחד עם כמה מחבריו ותקף אותם.

"השוטרים שהגיעו ביקשו בסך הכל להנמיך את המוסיקה ולנתק מהחשמל את מערכת ההגברה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מפקד תחנת בית שאן, רב-פקד רן אופיר. "הם היו שיכורים לגמרי ובתגובה שפכו על השוטרים אלכוהול והכו אותם".

את לילו האחרון כרווק סיים בעל השמחה במעצר יחד עם ארבעה מחבריו שחשודים במעורבות במעשים, ובמהלך היום ייערך בבית משפט השלום בנצרת דיון בהארכת מעצרם. השוטרים שהותקפו סבלו מחבלות קלות ולא נזקקו לפינוי לטיפול רפואי.

"אנחנו רואים את האירוע הזה בחומרה רבה", הבהיר רפ"ק אופיר. "חבל מאוד שאירוע שאמור היה להיות שמח גלש לפסים אלימים בגלל שתיית אלכוהול וחוסר כבוד לשלטון החוק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת