ל', שנדרסה ונדקרה בידי בן זוגה: "אמצה איתו את כל ההליכים"

גבר בן 36 תקף אתמול את זוגתו. הוא הכה, דקר ודרס אותה – ואז נתפס יחד עם בנם המבוהל. היום הוארך מעצרו ב-11 ימים, וממיטתה בבית החולים מבטיחה זוגתו החבולה: לא אוותר

ל', שנדרסה אתמול בידי בן זוגה בחמש השנים האחרונות ואבי בנם המשותף, עדיין לא מעכלת את שאירע אתמול במרכז מסחרי ברעננה. ל' נפגשה עמו כדי למסור לו את בנם בהתאם להסכם המשמורת ביניהם, ואז החל לתקוף אותה באכזריות.

"תוך כדי שאני חוגרת את חגורת הבטיחות לילד הוא החל לתת לי בוקסים לפנים", העידה, "לאחר מכן הוא דקר אותי בסכין ולא הפסיק למרות שגם אני וגם הילד התחלנו לצרוח. אם זה לא מספיק, כשיצאתי מהרכב בשארית כוחותיי הוא פשוט דרס אותי עם החלק הקדמי של הרכב".

לאחר שתקף את זוגתו, נמלט החשוד עם בנם בן השנתיים וחצי במכוניתו. הוא נתפס לאחר מרדף דרמטי ברחוב בכפר סבא, והיום החליט בית משפט השלום בעיר להאריך את מעצרו ב-11 ימים. "מהרגע בו הוא הבין שהתינוק עשוי לא לשוב אליו או להיות עמו, כנראה השתבשה עליו דעתו", אמר עו"ד שי טובים המייצג את החשוד.

כעת, נחושה זוגתו למצות עמו את כל ההליכים והאפשרויות העומדות בפניה. "אני נחבלתי קשות באירוע, גם פיזית וגם נפשית", סיכמה ל' את החוויה הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת