נערים היכו באכזריות אדם מבוגר - בלי שום סיבה

גבר בן 68 מתל אביב מאושפז במצב קשה מאוד בבית החולים, אחרי שנדקר והוכה לפנות בוקר באכזריות בלתי נתפסת על-ידי שני נערים בני 15 ו-16 – בלי שום פרובוקציה מצדו. אחד מהנערים תועד כשהוא בועט בראשו וקופץ עליו, בעוד הוא שרוע על הכביש. ההסבר של הנערים בחקירה: השתכרנו ורצינו סיגריה

שוב מקרה אלימות מחריד של נערים - ללא כל סיבה: מצלמות אבטחה תיעדו תקיפה אלימה בשכונת ביצרון בתל אביב. שני נערים נראים מכים באכזריות אדם מבוגר, זאת ללא כל הסבר או פרובוקציה שקדמה לכך מצדו. הקורבן מאושפז בבית החולים במצב קשה מאוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש אתמול בשעה 3:00 לפנות בוקר בשכונה בדרום תל אביב. שני נערים בני 15 ו-16 שהלכו שיכורים ברחוב חיפשו סיגריה - ואז נתקלו בגבר בן 68. הנערים, שפרצו בוויכוח עם הקשיש על סיגריה, רדפו אחריו, דקרו אותו והחלו להכות אותו בחוזקה.

בתמונות הקשות שנקלטו במצלמות האבטחה נראה האיש שוכב חסר אונים על הכביש, כשהנער בן ה-16 בועט במשך דקות ארוכות בפניו וקופץ על ראשו וגופו - ללא כל רחמים. נהג מונית שחלף ברחוב במקרה לא עצר לעזור והמשיך בנסיעה.

במשטרה אומרים כי החשוד המרכזי בן ה-16 הוא בעל עבר פלילי בעבירות אלימות. בחקירתו שיחזר הנער את האירוע והסביר כי הם היו שיכורים ו"רק רצו סיגריה". חברו, שהיה הפחות דומיננטי במהלך התקרית, קשר גם הוא את עצמו לאירוע. 

"לא ראינו אלימות כזאת כבר כמה שנים"

הגבר שהוכה פונה במצב קשה מאוד כשהוא מחוסר הכרה לבית החולים "איכילוב" בתל אביב. מנהל טיפול נמרץ בבית החולים, פרופ' פטריק סורקין, סיפר כי "המצב שלו עדיין קשה מאוד. אין סכנת חיים, אבל הוא קיבל מכות קשות וסובל משברים בכל עצמות הפנים. הוא עבר הבוקר ניתוח כדי להציל את העין, הוא מונשם ומורדם ומחכים לו עוד ניתוחים רבים כדי לייצב את הפנים".

"זה פשוט כואב מאוד, לא ראינו אלימות כזאת כבר כמה שנים", הוסיף הרופא. "ברוך השם אין לו פגיעה במוח, הוא בהכרה אבל מורדם. הבעיה תהיה להחזיר לו את הפנים - הכל שבור האף, ארובות העיניים, כל העצמות, זה המון עבודה - זה סיפור של חודשים".