ראשון לציון: אלמוני שדד בנק באיומי אקדח – ונמלט על אופנוע

אלמוני חבוש קסדה נכנס הבוקר לסניף בנק מרכנתיל דיסקונט שברחוב רוטשילד בראשון לציון. הוא תקף את המאבטח במקום, חטף את נשקו תוך איומים על חייו, שדד מהכספרית כ-150 אלף שקלים ונמלט מהמקום על אופנועו. כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו במצוד אחריו

החשוד חטף לשומר את נשקו ואיים על הכספרית (רויטרס)

שוד מזוין הבוקר בראשון לציון: לסניף בנק מרכנתיל דיסקונט הממוקם ברחוב רוטשילד שבעיר נכנס אדם חבוש קסדה, וחטף את נשקו האישי של המאבטח שעמד במקום תוך שהוא מאיים על חייו. לאחר מכן פסע החשוד אל תוך סניף הבנק, שדד מהכספרית סכום של כ-150 אלף שקלים באיומי אקדח - ונמלט מהמקום כשהוא רכוב על אופנועו.

האירוע התרחש הבוקר, סמוך לשעה 10:00, עת התקבל דיווח במוקד המשטרה העירוני, ולפיו אלמוני שדד באיומי אקדח את סניף הבנק. למקום החלו לזרום כוחות של מגן דוד אדום, מחשש לנפגעים בתקרית, ושוטרים מתחנת ראשון לציון - שגבו עדויות מן הנוכחים במקום.

מחקירה ראשונית עולה כי החשוד הגיע תחילה אל מאבטח הסניף, ותוך כדי שהוא תוקף אותו ומשכיב אותו על הרצפה - חטף את נשקו ונכנס אל תוך הבנק. הוא ניגש אל עמדת הכספרית, איים עליה ושדד ממנה כ-150 אלף שקלים - אחר כך נמלט מהמקום על אופנועו. שוטרי תחנת ראשון לציון החלו לחקור את נסיבות האירוע, ופתחו במצוד אחר השודד. בתום הליך גביית העדויות הועברה החקירה בנושא לימ"ר מרכז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת