מזהים את שודדי הקשישות מאשדוד?

משטרת ישראל מחפשת אחר שני הגברים שבתמונה, בחשד שנהגו לגנוב רכוש מקשישים באשדוד. על פי החשד, השניים נהגו להיכנס לדירות הקשישים כשהם מתחזים לטכנאי מזגנים, ועזבו את המקום כשברשותם כסף, תכשיטים וחפצים יקרי ערך שגנבו מהמקום. מזהים?

מזהים את החשודים שבתמונה? (משטרת ישראל)

שני הגברים בתמונה שלפניכם דרושים לחקירה במשטרת אשדוד בעקבות חשד לשורה של מקרי שוד שבוצעו בביתם של קשישים באשדוד לאחרונה. על פי החשד, השניים נהגו להתחזות לטכנאי מזגנים כדי להיכנס לדירות הקשישים, ושם גנבו מהם כסף, תכשיטים וחפצים יקרי ערך.

במשטרה חושדים שהשיטה הזו הובילה את השניים לשדוד רכוש וכסף מחמישה קשישים לפחות שתלונותיהם נאספו במשטרה בימים האחרונים, אך ייתכן כי ישנם מקרים נוספים.

מהתלונות עולה שהשניים הגיעו לדירת הקשישים והציגו עצמם כטכנאי מזגנים שמתקינים מערכת מיזוג בדירה הסמוכה. במסגרת "עבודתם", החשודים ביקשו להיכנס לדירה כדי לסדר את הצנרת שעוברת באחד החדרים בבית. כך הצליחו להיכנס לבית הקשישים ללא התנגדות, ועזבו את המקום כשבידם הרכוש הגנוב. פעמים רבות, הקשישים הבחינו בגניבה רק אחרי שהשניים כבר עזבו את המקום.

באחד המקרים תועדו השניים במצלמות האבטחה וכעת מנסה המשטרה לאתר אותם . בניסיון ללכוד את השניים, פורסמו תמונות החשודים והמשטרה מבקשת מכל היודע פרטים אודות זהותם או מקום הימצאם לפנות למוקד 100 של המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת