סמפכ"ל המשטרה ישן, הגנב טייל בבית

מבוכה במשטרה: טלפון נייד ומפתחות רכב השרד של סגן המפכ"ל ניצב ישראל יצחק נגנבו הלילה מביתו, בעוד הוא ובני ביתו ישנו ככל הנראה במיטותיהם. במשטרת רחובות מיהרו לפתוח בחקירת האירוע, אך טרם נעצרו חשודים במעשה

מבוכה במשטרה. ניצב ישראל יצחק (משטרת ישראל)

גם קצינים בכירים בצמרת המשטרה אינם מוגנים מפני העבריינים: סמפכ"ל המשטרה הפך הלילה קורבן לפריצה וגניבה. אלמוני נכנס באישון לילה אל ביתו של ניצב ישראל יצחק שביבנה, בזמן שהוא ובני ביתו ישנו שנת ישרים, וגנב את תיקה של רעייתו ואת מפתחות רכבו. כשניסה להיכנס לרכב השרד של הקצין הבכיר - הופעלה האזעקה, ונשלח אות למוקד איתוראן שהתריע על הפריצה.

חקירת האירוע הועברה באופן מיידי לתחנת משטרת רחובות, ומפרטים ראשוניים עולה כי סמוך לשעה 2:40 לפנות בוקר, הגיע הפורץ אל בית הקצין שברחוב הסייפן שביבנה. ככל הנראה, הוא לא ידע שמדובר בביתו של לא אחר מסמפכ"ל משטרת ישראל - ופרץ לתוכו.

במהלך הפריצה החל האלמוני לשוטט בבית עד שנתקל בתיקה של אשת הסמפכ"ל. כמו כן, לקח עמו הגנב את מפתחות הרכב המשטרתי של ניצב יצחק. הגנב הספיק להימלט ונטש את רכב השרד, התיק של רעיית הסמפכ"ל נמצא מרחק כמה רחובות מהבית, כשהוא ריק. הטלפון של האישה נלקח מתוך התיק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת