זוג צעירות מפ"ת ניסו לסחוט קשיש כדי לממן הגדלת חזה

המשטרה עצרה זוג צעירות בשנות ה-20 לחייהן, בחשד שניסו לסחוט קשיש בן 80 במטרה לממן ניתוח להגדלת חזה. השתיים ניסו על פי החשד לפברק אונס, אך הודו לבסוף כי ניסו לעקוץ את הקשיש בעשרות אלפי שקלים

צעירה בשנות ה-20 לחייה חלמה לבצע הגדלת חזה, אך לאחר שלא הצליחה לגייס את הסכומים הנדרשים לכך היא החליטה לסחוט קשיש בן 80 - ולטעון שאנס את חברתה.

הצעירה החליטה שדבר לא יעמוד בינה לבין הטיפול הקוסמטי היקר, ונזכרה בבעל הדירה שלה לשעבר, לאחר שהעריכה כי יש ברשותו את הסכומים הנחוצים לביצוע הניתוח. החשודה שלחה את חברתה לדירתו של הקשיש בפתח תקווה וביקשה ממנה לומר לו שברצונה לאסוף חפצים שהושארו שם על ידה כשהתגוררה במקום.

אתמול בצהריים הגיעה חברתה של החשודה לדירת הקשיש, ובמקביל התקבל דיווח במוקד 100 על אונס באותה הדירה בפתח תקווה. שוטרים שהוזעקו למקום מצאו את החברה כשהיא מפוחדת ועצרו את הקשיש בחשד לביצוע אונס.

נשברה והודתה

לאחר ביצוע בדיקות רפואיות הועברה החברה לחקירה, במהלכה עלה החשד כי הסיפור בדוי. רב פקד בועז דרעי, ראש משרד החקירות והמודיעין בתחנת פתח תקווה, אמר כי במהלך העדות נשברה החברה והודתה כי נשלחה לדירת הקשיש על מנת לסחוט מבעל הדירה עשרות אלפי שקלים.

החברה נעצרה והצעירה שהגתה את ניסיון העוקץ עוכבה גם היא להמשך חקירה. השתיים יובאו היום להארכת מעצרם בבית משפט השלום בפתח תקווה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת