חשד: אריתראי חשף את איברו בפני בת 8

המשטרה עצרה אזרח אריתראי בחשד שביצע מעשה מגונה מול ילדה בת 8 באמצע רחוב בבני ברק וביקש ממנה לגעת באיבר מינו. הילדה הצליחה להימלט וסיפרה להוריה שהזעיקו את המשטרה. החשוד נעצר והוא יובא בשעות הקרובות לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א

החשד: מעשה מגונה בבת 8. אילוסטרציה (רויטרס)

שוב חשד לאירוע תקיפה על רקע מיני מצד אזרח זר: נתין זר מאריתריאה נעצר אמש בחשד שביצע מעשה מגונה בילדה בת 8.

האירוע התרחש אתמול בשעות הערב בעיר בני ברק. על פי החשד, ילדה בת 8 שצעדה ברחוב נתקלה באזרח אריתראי, שחשף בפניה את איבר מינו ואף ביקש ממנה לגעת בו.

הילדה ההמומה נמלטה מהמקום בריצה וסיפרה מיד להוריה מה אירע. ההורים הזעיקו לאזור את המשטרה, שאיתרה את החשוד בקרבת מקום, עצרה אותו והעבירה אותו להמשך חקירה. במהלך היום הוא צפוי להיות מובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א.

בתחילת החודש: נעצר אריתראי שנחשד בתקיפת נערות בחוף בת"א

בשבועות האחרונים דווח על מספר אירועי הטרדה ותקיפה מינית בהם היו מעורבים זרים. לפני כשבועיים וחצי הותקפו מינית שתי ילדות על פי החשד על ידי נתין זר גם כן מאריתריאה, בזמן שבילו בחוף ירושלים שבתל אביב.

על פי העדויות מהחוף, האיש החל לשלוח ידיים לעבר בת 14 בזמן שרחצה בים, ואף הכניס את ראשה בכוח למים. הנערה נמלטה ממנו והתלוננה בתחנת הפיקוח - ואז נתפס החשוד כשהוא תוקף ילדה נוספת, בת 8.

אירוע חמור נוסף נחשף בחודש שעבר כשהמשטרה עצרה שלושה זרים אפריקנים בחשד שניסו לאנוס נערה בת 15 ותקפו את בן זוגה בערב יום העצמאות בתל אביב. השלושה, אזרחי אריתראה בני 18-24, נעצרו בתום חקירה מאומצת ונגדם הוגש כתב אישום בגין ניסיון אונס.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת