חשד: אב חורג מצפת תקף מינית את בתו

תושב צפת בן 59 נעצר לאחר שבתו החורגת התלוננה נגדו כי בשנה האחרונה הוא תקף אותה מינית עשרות פעמים. בחקירתו הכחיש האב את המיוחס לו, אך למרות זאת יובא להארכת מעצרו

חשד לעבירות מין במשפחה בצפת: נערה בת 16 הגיעה היום לתחנת המשטרה בעיר, שם סיפרה לחוקרי המשטרה כי במהלך השנה האחרונה ביצע בה אביה החורג מעשים מגונים במספר רב של הזדמנויות. בעקבות כך נעצר האיש, בן 59.

על פי עדותה, עשרות המעשים בוצעו רובם ככולם בביתם המשותף. אמה הביולוגית של הנערה, סיפרה לחוקרים כי בעקבות העובדה שמדובר בנערה עם מגבלות פיזיות, היא לא הייתה מודעת למעשים שבוצעו. במהלך חקירתו הכחיש החשוד את המעשים נגדו, כאשר המשטרה תבקש מחר מבית משפט השלום בנצרת להאריך את מעצרו.

בחודש שעבר נעצר גבאי בית כנסת מצפת, בחשד לסדרת תקיפות מיניות של ילדים בין כתלי בית הכנסת בעיר. האיש, תושב העיר בן 65 נעצר לאחר תלונות שהגיעו משלושה ילדים שנפלו קורבן למעשיו על פי החשד.

התלונות נגד החשוד התקבלו מילדים בני 12-14. על פי החשד, המפגש עם כל אחד מהילדים התקיים בבית הכנסת, במסגרת התפילה בשעות הערב. הורי הילדים הם שהגישו את התלונה נגד הגבאי, לאחר ששוחחו עם הילדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת