החוקרים לקחו את מוחמד סרסור לקבר: "תראה מה לקחת"

אנשי ימ"ר מרכז שמופקדים על חקירת רצח הילד אנאס בן העשר, לא בוחלים באמצעים כדי לגרום לחשוד המרכזי בפרשה, אביו מוחמד, להודות ברצח. באחרונה נלקח מוחמד לקבר בנו, במטרה ששם יישבר ויודה - אך זה סירב לצאת מהרכב. עורכי דינו: "המשטרה שוברת את רוחו ולא רוצה להגיע לחקר האמת"

מוחמד סרסור בבית המשפט, ארכיון (חדשות 2)

אתמול הוארך בשבוע מעצרו של מוחמד סרסור, החשוד ברצח בנו אנאס. בינתיים, נמשכים מאמציהם של חוקרי ימ"ר מרכז בראשותו של נצ"מ יגאל בן-שלום, לשבור את מוחמד ולגרום לו להודות ברצח.

לחדשות 2 באינטרנט נודע, כי החוקרים לקחו בחשאיות את האב בליווי בלשים סמויים לקבר בנו. בתחילה, לא נאמר לאב לאן החוקרים מובילים אותו - אך כשהגיע לבית הקברות סירב מוחמד לצאת מהאוטו.

גם סמוך לבית הקברות, המשיך מוחמד לדבוק בגרסתו שהוא אינו הרוצח של בנו. "אין לי על מה להתנצל", אמר מוחמד לחוקרים שהציעו לו לבקש סליחה על מעשיו לכאורה. לאחר מכן המשיכו החוקרים בתרגילים שונים, במהלכם שאלו אותו "מה אתה חושב על הילד", ובנוסף הטיחו בו "תראה מה לקחת", תוך שהם מראים לו תמונות של בנו המנוח.

אנאס סרסור (אל-קריה נט)

נכון לעכשיו, המשפחה עומדת לצדו ולא מאמינה לגרסת המשטרה שמציבה אותו כחשוד במעורבות ברצח. עורכי דינו איתי שוחט ואנואר פרג'י ממשרד עורכי הדין גיורא זילברשטיין אמרו בתגובה: "הפעולות האלו של משטרת ישראל לא נועדו להגיע לחקר האמת אלא תכליתן הבלעדית היא לשבור את רוחו של מרשנו בלבד. צוות ההגנה מאמין בחפותו".

עדות: מוחמד נראה יוצא מהמטע

במהלך חקירת האב, מוחמד סרסור, הטיחו בו השוטרים כי בידיהם עדות אישה שטענה שראתה אותו בליל הרצח בעודו יוצא מכרם הזיתים שבו, מאוחר יותר, אותרה גופת הילד. בשל כך, החליטה השופטת ליאורה פרנקל לקבל את בקשת המשטרה ולהותיר את האב במעצר במשך כשבוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת