חשד: שוטר אנס אישה שהתלוננה על אלימות מצד בעלה

במחלקה לחקירות שוטרים בודקים חשד ששוטר מאזור המרכז אנס אישה שהתלוננה על אלימות מצד בעלה. לטענת האישה, השוטר הסיע אותה ברכב המשטרתי למעון נשים מוכות, ושם על פי החשד ביצע את המעשים. האישה התלוננה והשוטר נעצר. המשטרה: הוא הוצא לחופשה עד שתתקבל החלטה בעניינו

חשד: שוטר אנס מתלוננת, ארכיון (חדשות 2)

חשד לפרשה חמורה במשטרה: שוטר מאזור המרכז נעצר בשבוע שעבר בחשד שאנס אישה שבאה להתלונן נגד בעלה האלים וביקשה הגנה, כך דווח הבוקר ברשת ב'.

שוטרי התחנה שאליה הגיעה האישה החליטו להעביר אותה למקלט לנשים מוכות באזור תל אביב, והיא הופנתה לטיפולו של שוטר בתחנה כדי שיסיע אותה לשם. על פי החשד, השוטר שהסיע אותה חשוד שניצל את מצבה הרעוע ואת העובדה שהיו לבדם, ואנס אותה. אחר כך, הוריד אותה במקלט לנשים מוכות ועזב את המקום.

המומה וכואבת, החליטה האישה לא לשתוק ופנתה שוב למשטרה, הפעם כדי להגיש תלונה נגד השוטר שאנס אותה לדבריה. זמן קצר לאחר מכן נעצר אותו שוטר ונלקח לחקירה, שבסיומה נשלח למעצר בית.

מהמחלקה לחקירות שוטרים נמסר בתגובה כי החקירה הסתיימה והתיק הועבר לגיבוש חוות דעת של פרקליט במחלקה לחקירות שוטרים. במשטרה הדגישו כי השוטר הוצא לחופשה עד שתתקבל החלטה בעניינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת