הבעל שרצח את אשתו וערף את ראשה: "מצטער, טעיתי"

חנוך יאסו, החשוד ברצח רעייתו שרה בחודש שעבר בבאר שבע, מביע חרטה על מעשיו ואומר היום בבית המשפט כי הוא טעה. משפחת הנרצחת זעמה עליו במהלך הדיון וצעקה לעברו: "כלב, שטן, הילדים רועדים בלילה ומחפשים את אמא". אחותה של שרה ז"ל קראה לנשים בישראל לספר מה קורה בבתיהן: "אל תתנו לדברים כאלה לקרות"

הרוצח מתחרט: חנוך יאסו, החשוד שרצח בחודש שעבר את אשתו שרה וערף את ראשה, מביע חרטה מאוחרת ואומר - "עשיתי טעות".

היום הוגשה נגד יאסו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע הצהרת תובע. מעצרו הוארך עד ליום שישי, אז יוגש נגדו כתב-אישום בגין רצח וככל הנראה גם אונס. אולם הדיון היום הפך לסוער כשמשפחתה של שרה החלה לקלל אותו בזעם.

"הילדים מחפשים את אמא, איך הוא אהב אותך הגדול, יא כלב", הטיחה בו בזעם אורה, אחותה של הנרצחת. "כלב בוא תראה מה הוא אומר, הם לא ישנים לי בלילה - אתה יודע איך הם רועדים? איך הם חורקים שיניים? בוא יא שטן".

אחות הנרצחת: "אל תתנו לדברים כאלה לקרות"

מחוץ לאולם בית המשפט פנתה אחותה של הנרצחת לכלל הנשים בישראל. "תספרו מה עושים לכם בבית, אל תשתקו כי הנה, לא ידענו כלום", הדגישה אורה. "לא ידענו כלום - אל תתנו לדברים כאלה לקרות, נשים קומו ותגידו, קומו ותספרו מה עושים לכם בבית".פרקליטו של הבעל, עו"ד תומר אורינוב מהסנגוריה הציבורית, אמר כי מדובר במעשה שנעשה ברגע של איבוד עשתונות. אורינוב ציין כי האשה התגרתה בו באופן ממושך וזה מה שהוביל אותו לבצע את המעשה. "הוא איבד את העשתונות ולא זוכר מה קרה בדיוק. הוא הביע צער על מה שקרה ושואל כל הזמן מה מצבם של הילדים", הסביר עו"ד אורינוב. "נדע יותר אחרי שנראה את כתב האישום וחומר הראיות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת