חשד לניסיון חיסול בת"א: בן 80 ירה בשכנו ופצע אותו קשה בגלל שיפוצים

קולות ירי הפרו את שלוותם של תושבי רחוב ישראל גורי בתל אביב, במה שנחשד כירי על רקע סכסוך שכנים. השכן, אב ל-3 נפצע באורח בינוני עד קשה. משפחתו של הירוי: "הוא איים עליו בעבר עם אקדח אבל לא עשו לו כלום"

תושב תל אביב, כבן 80, נעצר הבוקר בחשד שירה בשכנו ופצע אותו באורח בינוני עד קשה בשדרות ישראל גורי בדרום תל אביב. האירוע התרחש בשעות הבוקר, שעה שעשרות אזרחים עושים את דרכם למקום עבודתם ולבתי הספר.

מחקירה ראשונית עולה שהרקע למעשה הוא סכסוך קודם בין השניים, סביב בנייה במקום. משפחת הגבר שנפגע עברה להתגורר בדירתם בחצי השנה האחרונה ועל פי החשד, התגלע בינה לבין החשוד בירי סכסוך קשה, שהבוקר, כך נראה, גלש למישור הפלילי.

כוחות משטרה והצלה שהגיעו למקום מצאו את הפצוע מתבוסס בדמו על הקרקע, העניקו לו סיוע ראשוני ופינו אותו לקבלת טיפול בבית החולים איכילוב. המשטרה ממשיכה בחקירת האירוע.

"הוא כבר איים על גיסי בעבר והזמינו משטרה, אבל בכל פעם הוא זייף התקף לב ולא יכלו לבדוק שיש לו אקדח", סיפרה גיסתו של הפצוע לחדשות 2 באינטרנט, כשהיא מתארת את סכסוך השכנים המתמשך. "מאז שהם התחילו את השיפוץ הוא כל הזמן מאיים. לא חשבתי שיירו בו".

"אני בסערת רגשות", אמרה גיסתו של הפצוע. "אחותי התריעה כמה פעמים שהוא איים עליו עם אקדח, אבל לא עשו שום דבר. אני לא יודעת מה מצבו ואנחנו ממש דואגים".

אמש: ניסיון חיסול ברחובות

רק אמש נפצע באורח קשה גבר בן 53  לאחר שנורה מרכב חולף בעיר, במה שנראה כניסיון חיסול שנכשל. כוחות מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי, ולאחר מכן פינו אותו לבית החולים קפלן. המשטרה חושדת שסכסוך על רקע פלילי הוביל לירי.

סמוך לשעה 22:00 התקבל דיווח במשטרה ובמד"א על גבר שנורה ברכבו, על ידי אלמונים שנסעו ברכב חולף, ברחוב מרבד הקסמים בעיר. צוותים של מד"א ו"איחוד הצלה" שהוזעקו למקום העניקו לגבר טיפול ראשוני ולאחר מכן פינו אותו לבית החולים קפלן בעיר, כשהוא מחוסר הכרה ומונשם. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ובסריקות אחר חשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת