כפר קאסם: חיפושים אחר כלי הנשק שהרג את אנאס סרסור

כוחות גדולים של ימ"ר מרכז הגיעו היום לכפר קאסם, וביצעו סריקות נרחבות במטע שבו נמצאה גופתו של אנאס סרסור בן ה-10, שנרצח בראשית החודש. המטרה: למצוא חפץ או כלי נשק ועליו סימני DNA. במקביל נמשכת חקירת אביו של הילד

נמשכת חקירת מותו של אנאס סרסור בן ה-10, בראשית החודש בכפר קאסם: כוחות גדולים במיוחד של ימ"ר מרכז, המופקדים על החקירה, הגיעו היום לכפר וביצעו סריקות נרחבות במטע שבו נמצאה גופתו של סרסור במטרה למצוא חפץ או כלי נשק ועליו סימני DNA.

במקביל, נחקר מוחמד סרסור, אביו של הילד, בחשד למעורבות ברצח. חלק מתושבי כפר קאסם הביעו זעם על כך שהסריקות מתבצעות רק היום - ולא ביום שבו התגלתה הגופה. מאז הרצח התמקדו החיפושים בעיקר בתשאול תושבי העיר, בניסיון לגלות כל פרט על נסיבות היעלמו ורציחתו של אנאס.

אתמול הוארך מעצר האב

בית משפט השלום ברמלה האריך אתמול בארבעה ימים את מעצרו של מחמוד סרסור, אביו של הנרצח, החשוד ברצח לאחר שהשופט קבע כי "קיים חשד סביר לביצוע העבירה". המשטרה חשפה במהלך הדיון כי בידיה סרטון המתעד את מעשיו של הילד זמן קצר לפני מותו.

משפחתו של הילד הביעה תמיהה וכעס על מעצרו של האב, והדגישה כי אין שום סיכוי שהוא עומד מאחורי הרצח האכזרי. נאדר סרסור, דודו של האב החשוד ברצח וראש עיריית כפר קאסם, אמר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט כי "במשטרה לא אומרים כלום, מה שיש בידיהם זה סתירה בעדות של האבא מול העדות של הבן בנוגע לתקופת הזמן - אם יצא מהבית או לא יצא מהבית - על זה נופל כל העניין".

אנאס סרסור (חדשות 2)
"רצח או מעורבות, בשבילנו אותו דבר, האב לא מעורב בשום דבר, ככה אנחנו מאמינים", הוסיף קרוב המשפחה. "אבא כזה לא יכול לרצוח אפילו זבוב. עצם זה שמאשימים אותו וחושדים בו ברצח בנו זה עוד מכה על מכה, הילד נרצח ועכשיו רוצחים את האבא והמשפחה".

לטענת נציג המשטרה בדיון, "ככל שהתקדמה החקירה התבססו חשדות נגד האב בחשד לרצח בנו". לדבריו, אנאס נרצח ככל הנראה בין השעות 21:00 ל-22:00 בלילה, והדיווח על היעלמותו הגיע לפנות בוקר למשטרה.

עוד ביום ההיעלמות נלקחו דגימות DNA מאביו של הילד, שהפך בתוך זמן קצר לחשוד ברצח בנו. עוד גילו נציגי המשטרה בדיון כי נמצאו סימני דם נוספים, מעבר למקום בו נמצאה הגופה, אולם טרם ברור אם מדובר בדם שעבר לבגדיו של סרסור האב כשחיבק את גופת הילד לאחר הימצאה. בתשובה לשאלת עורך דינו של האב, הודה הטוען המשטרתי כי הילד לא נאנס לפני הירצחו, וכי המוות נגרם ככל הנראה כתוצאה מדקירה בחפץ חד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת